• Главная
  • У Чернігові організували фотосесію для матерів Героїв
17:55, 12 июля

У Чернігові організували фотосесію для матерів Героїв

Провести неділю, 11 липня, по-справжньому красиво мали змогу мами та дружини військових з Чернігова. Громадські активісти та члени міської молодіжної ради запропонували їм взяти участь у безкоштовній фотосесії.

«У нас була лише одна фотосесія, на якій нас знімали для газети. А це у нас перший раз. Ми дуже вдячні», – розповіла голова ГО «Родина воїна» Людмила Бруй.

Наталія Панаско, організаторка акції:«Пропонували всім. Реагували всі дуже позитивно. Запитували, як це буде відбуватися, який буде розпорядок дня. Абсолютно всі позитивно відреагували на таку ідею, їм дуже приємно, що ми приділяємо їм увагу».

Михайло Брижко, голова міської молодіжної ради:«Мені здається, акція максимально актуальна та важлива, тому що я побачив обличчя учасниць, і вони дуже надихають, і дуже радує, що вони дійсно отримали таку віддушину, радість та приємність».

Сфотографуватися зголосилися 7 жінок. Але спочатку їх причепурили в одному із салонів краси Чернігова. Його працівниці на волонтерських засадах зробили мамам та дружинам українських воїнів зачіски та макіяж. Під час створення образів майстрині враховували і побажання клієнток, і власний багатий досвід.

«Як клієнту комфортніше, – тільки так. Я, зі своєї сторони, можу запропонувати щось, але остаточний вибір завжди за клієнтом», – каже майстриня із зачісок Анна Губенко.

«Перш за все – вишиванка, значок, а все інше – справа майстрів. Я їм дуже вдячна. Чесно, дуже вдячна, бо вій немає, брів немає, а зараз все буде», – каже Раїса Шанська, мама загиблого воїна Андрія Шанського.

Сама фотосесія відбулася на Валу у щойно реконструйованій, тому довго шукати гарний фон для знімків не довелося.

Людмила Бруй, голова ГО «Родина воїна»: «Результаті дуже красиві. Ми дуже вдячні. Ми задоволені там гарним подарунком».

«Фотосесія дуже гарна, емоційна. Всі в тривозі: хто, як вийде. Але вірю в те, що наші майстри, професіонали, зроблять все як найкраще», – каже Раїса Шанська.

Учасниці фотосесії раділи ще й тому, що світлині зроблені цієї неділі, це подарунок, який залишиться з ними назавжди – в альбомах та на сторінках соцмереж.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#фотосесія #воїни #матері героїв
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...