• Главная
  • У чернігівському пологовому з‘явився макет будівлі головного корпусу
15:04, 14 июля

У чернігівському пологовому з‘явився макет будівлі головного корпусу

У чернігівському пологовому з‘явився макет будівлі головного корпусу

У вівторок, 13 липня, у головному корпусі КНП «Пологовий будинок» було облаштовано макет будівлі головного корпусу закладу.

Нагадаємо, містом, у співпраці з проєктом GIZ «Партнерство з модернізації: енергоефективність у лікарнях», було проведено термомодернізацію чернігівського пологового будинку. Роботи тривали 2 роки.

Так, у рамках пілотного проєкту було виконано роботи з утеплення стін, перекриття підвалу та цоколю, замінено вікна та двері, встановлено 4 ІТП, проведено балансування системи опалення, утеплено трубопроводи систем опалення та гарячого водопостачання,модернізовано систему зовнішнього освітлення. На реалізацію проєкту місто отримало 300 тис. євро грантових коштів GIZ. Загальна вартість проєкту становила більше 26 млн грн. В результаті, впроваджений проєкт дозволяє знизити споживання теплазакладу щонайменше на 35%.

Як повідомляє пресслужба Чернігівської міськради, по завершенню співпраці з Проєктом місту презентували макет будівлі головного корпусу пологового будинку, що дозволяє візуалізувати у мініатюрі отриманні результати роботи, а також привернути увагу відвідувачів закладу до важливості питань енергоощадності та продемонструвати приклад застосування кращих європейських практик в реалізації енергоефективних проєктів.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#пологовий #макет #термомодернізація #GIZ #утеплення
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...