Експертно-технічний центр у Чернігові з першої спроби не продали. Ціна упала вдвічі

На єдиний майновий комплекс державного підприємства «Чернігівський експертно-технічний центр «Держпраці» не знайшли бажаючих покупців. Через це торги не відбулися.

Стартова ціна на підприємство становила майже 18,5 мільйонів гривень. Бажаючих придбати його за такі гроші не знайшлося, тож торги були скасовані.

Система автоматично знизила ціну удвічі і призначила новий аукціон з цінником уже в 9,25 млн гривень на серпень. Втім, у фонді Держмайна планують найближчим часом зняти лот з продажу і потім виставити його знову з тією самою стартовою ціною, яка і була раніше – більше 18 мільйонів.

Об’єкт у ФДМ вважають досить перспективним. Так у квітні цього року в коментарі для газети «Семь дней» керівником регіонального відділення Фонду державного майна в Чернігівській області Валерій Йовенко говорив про те, що це «дуже гарний бізнес»:

– На основі висновків експертно-технічного центру Держуправління праці видає всі спецдозволи на різні види небезпечних робіт – висотні, із високим струмом, із вибухонебезпечними речовинами (газом, нафтою, пальним) і так далі. І без позитивних висновків зупиняється вся робота. Це дуже гарний бізнес, із потужною клієнтською базою, із обладнанням, зі спеціалістами.

Тоді ж він зазначав, що Фонд прагне зберегти підприємство і зацікавлений у його профільній роботі, аби на його територію «не накинули оком забудовники». На той час були попередні розмови з потенційними інвесторами, які буцімто готові були не лише брати участь у аукціоні, але і планувати розвиток підприємства – докуповувати обладнання, розширяти спектр послуг і виходити у роботі за межі області.

Довідка

Чернігівський експертно-технічний центр «Держпраці» розташований на вулиці Красносільського (будинки №73-а та 89). Мова йде про дві будівлі: навчальний корпус площею 193,7 м2та головний корпус площею 839,7 м2

Це діюче державне підприємство, пріоритетними напрямками роботи якого є експертиза стану дотримання законодавства про працю, охорони праці та безпеки промислового виробництва суб’єктів господарювання під час виконання робіт підвищеної небезпеки, під час експлуатації машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки; навчання з питань охорони праці; атестація робочих місць та санітарно-гігієнічні дослідження небезпечних факторів на робочих місцях тощо.

За результатами господарської діяльності за останній звітний період підприємство є прибутковим. Будівля та приміщення перебувають у задовільному стані, забезпечені всім необхідним інженерним оснащенням (опалення, електропостачання, водопостачання та водовідведення, газопостачання) та обладнанням.

При цьому зазначається, що земельна ділянка під об’єктом приватизації не є об’єктом продажу.

торги аукціон експертно-технічний центр приватизація ФДМ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
604 просмотра в июле
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии