"Імідж Клуб" вручив приз зразковому сім'янину

Людей оточує велика кількість негативних новин. Через них легко забути про важливі і приємні речі, такі як сімейні цінності. Однак «Імідж Клуб» не забуває! У черговій акції компанії приз дістався чоловікові, який завжди працював заради своїх близьких. Сьогодні ми розповімо дивовижну історію його перемоги.

Почати цю розповідь без знайомства з «Імідж Клубом» неможливо. Компанія є лідером в українській каталожної торгівлі більше 10 років. Гігієнічні і побутові товари для будинку, оздоровчі препарати – мала частина того, що пропонує «Імідж Клуб». Люди звикли замовляти необхідні засоби, швидко і зручно отримувати їх поштою. Проте хороші товари і сервіс – не все, що може запропонувати компанія.

"Імідж Клуб" вручив приз зразковому сім'янину, фото-1

«Імідж Клуб» користується попитом через свої маркетингові акції. Щоквартально компанія за допомогою лототрону вибирає того, хто отримає значний грошовий приз. Особливою популярністю «Імідж Клуб» користується у людей похилого віку. Розраховувати на одну пенсію вкрай важко, тому компанія дає шанс пенсіонерам отримати хороші гроші на виконання своїх бажань.

Прийшов час поговорити про чергового переможця. Висовень Олександр Іванович проживає в селі Носівка Чернігівської області. Разом із дружиною Валентиною чоловік брав участь у маркетинговій акції, замовляв товари, але в перемозі не був повністю впевнений. Приз все-таки знайшов його. У ході акції 31 грудня 2020 року доля вибрала переможцем саме Олександра Івановича. «Імідж Клуб» одразу ж відправився на зустріч з пенсіонером.

62-річний Олександр Іванович був збентежений візитом представників компанії, адже раніше з ним подібне не траплялося. За словами чоловіка, в молоді роки він вигравав у лотереях мізерні суми, але джекпот так і не зірвав. Історія пенсіонера довела: удача може наздогнати кого завгодно в будь-якому віці.

Під час інтерв'ю компанія дізналася, що переможець – зразковий сім'янин. Чоловік з особливою теплотою і радістю відгукувався про близьких. За його словами, в житті йому щастило двічі: коли він одружився і коли в родині з'явилося двоє синів. «Я був на сьомому небі від щастя», – ділиться Олександр. На виграні гроші переможець хоче спочатку купити родичам подарунки, а потім подумати про застосування суми, що залишилася.

Дружина з самого початку знала про участь Олександра Івановича в акціях «Імідж Клубу». Моментами вона вірила в можливість виграшу, моментами – ні. Новину про перемогу Валентина сприйняла радісно і сказала, що чоловікові слід продовжувати випробовувати долю в акціях. Хто знає, може, сім'ї Висовень вдасться перемогти ще раз. В акціях «Імідж Клубу» все вирішує доля.

Ось так великий грошовий приз дістався зразковому сім'янину Олександру Івановичу з Чернігівської області. Ми віримо, що удача усміхнулася йому саме завдяки міцній і дружній родині. Наскільки сильно людина щаслива, настільки сильно вона і буде притягувати багатство! Що ще розповів про себе пенсіонер, як пройшло нагородження призом і підписання документів для отримання грошей? Дивіться інтерв'ю «Імідж Клубу» з Олександром Івановичем за посиланням нижче: https://www.youtube.com/watch?v=MdpqPTUz3ag&feature=youtu.beЕсли вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
45 просмотров в июле
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии