• Главная
  • Ремонт тротуарів у Чернігові: скільки тисяч метрів бруківки планують викласти
08:58, 19 июля

Ремонт тротуарів у Чернігові: скільки тисяч метрів бруківки планують викласти

Ремонт тротуарів у Чернігові: скільки тисяч метрів бруківки планують викласти

Тротуар за тротуаром. У Чернігові ремонтують пішохідні зони, замінюючи нерівний, побитий у ямах асфальт на плитку. Наразі відразу за кількома адресами у місті виконують цей вид робіт.

– Пріоритет віддається тротуарам, де рухається найбільша кількість людей, або, якщо ми виконуємо дороги. Це, наприклад, Шевченка, Космонавтів, Доценка, – розповів Ярослав Куц, начальник Управління ЖКГ.

Тобто, там, де зроблена дорога і встановлено бордюрний камінь, не можуть залишити незручними місця для руху пішоходів та велосипедистів, говорить начальник Управління ЖКГ. Це вимога міського голови. Всі роботи мають бути якісними, комплексними та виконаними за загальноприйнятими стандартами.

– Якщо ширина дає можливість, а це має бути мінімум 3 м, ми обов‘язково влаштовуємо велодоріжку і, відповідно, тротуар. Тобто сірим ми, як завжди, робимо тротуар, червоним – велодоріжку. Всі зони, які попадають між деревами або перегрупування перед переходом робиться чорним кольором, – каже Куц.

Серед адрес, де в цьому році вкладуть плитку, тротуари на Князя Чорного, Хлібопекарській, Мстиславській, Малиновського, Шевченко, на перехресті 1 Травня-Кільцевої, а також на відрізку від 1 Травня до вулиці Березовського, і на проспекті Перемоги від Мстиславської до Стрижня.

– Нас в деяких питаннях затримує питання мереж. Тому що це і в часі, і в вартості дуже серйозно збільшує виконання дорожніх ремонтів. Ми в цьому році спочатку робимо воду та каналізацію на Київській, а після цього ми робимо дорогу. На наступний рік у нас там заплановано тротуар, ­– розповів Ярослав Куц.

Такі багатоетапні роботи роблять у місті поступово. Перш за все це питання обмеженості фінансових ресурсів бюджету Чернігові. Та все ж рухаються до результату в решті з‘єднати всі зроблені частини дорожньої мережі.

– Ми в «Чернігівській політехніці» замовили в цьому році геоінформаційну систему доріг, тобто ми робимо нуль рівень – це дороги, потім на нього будемо накладати тротуари, зупинки і велодоріжки, – каже начальник ЖКГ.

Це робиться для того, аби в електронному вигляді була вся інфраструктура: дороги, тротуари, велодоріжки.

– Коли у нас буде це зроблено, ми роздрукуємо і вивісимо на сайті міської ради, задля того, щоб велосипедисти мали змогу і подивитись, що ми будуємо, а також зможе надати якісь свої пропозиції по облаштуванню велоінфраструктури. Тим більше, що за розпорядженням міського голови, створена робоча група по розвитку велоінфраструктури в місті, – розповів Куц.

Загалом цьогоріч у місті планують зробити близько 50 тисяч квадратних метрів тротуарів.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#благоустрій #велодоріжки #тротуар #ЖКГ
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...