Аншлаг в ЦУМі, і поодинокі бажаючі вакцинуватися в Голлівуді: як пункти щеплення працювали у будні

3 година дня, хол торговельного центру «ЦУМ». Тільки-но відчинив свої двері центр вакцинації, а у черзі вже відразу кілька сотень людей. Бажаючі щепитися займали чергу з 9-ї ранку. Серед перших – пан Віктор.

«Ми прийшли на початку 9-ї години, тому ми були першими», – каже Віктор.

Ольга Муцька, представниця торговельного центру «ЦУМ»:«Це перший день, коли в будні працює центр масової вакцинації. Люди почали приходити в 10:30 та створювати списки, роздрукували номерки та кожному давали, тобто вони самі себе організували. На 15 годину було більше 200 людей, які записалися в живу чергу».

Поза списком, складеним протягом дня, ще кілька сотень людей прийшли вже у ЦУМ близько 3-ї і продовжували формувати чергу. Тут вакцинуються американсько-німецьким препаратом Pfizer.

– Це був вибір і локації, і вакцини. Я проживаю поряд. Вакцинуватися хотіла давно. Коли дізналася, що поряд відкривається пункт вакцинації та ще й будуть вакцинувати Pfizer, то вибір мій був досить простий , – каже чернігівка Світлана.

Це вперше, що пункт вакцинації працює в будній день – з 15-ї до 19-ї. Міське управління охорони здоров‘я перевіряє, чи доцільно це робити в інші дні, крім вихідних, чи буде попит на медичну послугу. З черг люди підтверджують, що навіть відпрошувалися з роботи, аби бути тут зараз.

– Можна відпроситися з роботи. Це не так і складно, я вважаю.

– На жаль, я не працюю. Але може буду влаштовуватися, а мене спитають, чи є вакцинація.

Інша картина в торговельному центрі «Голлівуд». О 2-й дня тут майже порожньо. Медики кажуть, що більша кількість бажаючих щепитися була зранку.

Світлана Ткаченко: «Об 11-й годині почалася вакцинація. Вранці було дуже багато людей, а зараз спокійніше. На 14:30 провакциновано 96 чоловік».

Вакцинують тут сьогодні препаратом CoronaVac. Люди, з якими вдалося поспілкуватися, повідомили, що прийшли сюди за другою вакциною. Є й такі, які заходять до пункту, але не вакцинуються.

Медики звертаються до людей, попіклуватися про власне здоров‘я і своїх близьких та врахувати, що попереду нас чекає черговий сплеск захворюваності на COVID-19. Вакцинація як допоможе її зупинити, завдяки колективному імунітету, так і у випадку все ж таки захворювання – зробити перебіг простішим.

СЮЖЕТ ТЕЛЕКАНАЛУ «ДИТИНЕЦЬ»
вакцинація щеплення торговельні центри ЦУМ Голлівуд
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
720 просмотров в июле
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии