Нове життя старим спортмайданчикам: в яких школах Чернігова оновлять інфраструктуру

В рамках «Бюджету участі» здійснюється капітальний ремонт баскетбольно-волейбольного майданчика на території чернігівської школи №2. Ця програма, починаючи з 2017 року, дає можливість містянам самостійно визначити пріоритети і безпосередньо впливати на розвиток нашого міста.

Наталія Гарнюк, директорка Чернігівської СЗОШ №2:

– «Бюджет участі» - це найяскравий проєкт, який може залучити максимальну кількість всіх учасників освітнього процесу, включаючи громаду району. Спочатку думали пов‘язати проект з екологією. Але, враховуючи історію нашої школи, що дуже багато було у нас спортсменів, крім того, був спортивний профіль, тому зупинилися на створення баскетбольно-волейбольного майданчика. Наразі у нас зроблено котлован під майданчик, контрзаземлення і ведуться роботи по встановленню електромережі.

Загальна вартість проєкту 2 мільйони 900 тисяч гривень. На перший етап робіт підрядна організація отримала 1,5 мільйона гривень. Другу частину вони виконають після отримання повного фінансування. Це може бути і в наступному році, каже заступник начальника Управління капітального будівництва.

– На даний час роботи вже розпочалися. Зроблені підготовчі роботи під основу. Однак, на даний час в нашому місті виникають проблеми з піском, і у підрядної організації немає піску для того, щоб продовжити роботи. Вони пропрацьовують варіанти, як це зробити. Роботи поки що зупинено. Однак, я думаю, що ми все одно вкладемося в календарний графік і до середини серпня, роботи які передбачені в цьому році, будуть виконані, – запевнив Олександр Макаров.

На облаштування майданчика для молодших класів в рамках «Бюджету участі» чернігівська школа №35 отримала більше 2,5 мільйонів гривень. Фінансування цього проєкту також поділяються на два етами. Нараз вже демонтовано старе спортивне обладнання, яке не відповідає умовам техніки безпеки.

Наталія Іваницька, директорка чернігівського ЗНЗ №35:

– Територію буде займати більше ніж 450 кв. м. Зараз будівельниками підготовлені роботи, щоб робити освітлення. Завезені всі необхідні матеріали. До кінця літа планується розмістити частину ігрових знарядь і зробити огорожу. Також зробити доріжки. І разом із батьківською громадою, з адміністрацією школи ми вирішили, яким чином будуть зроблені ці доріжки. Вони будуть вимощені бруківкою.

Завершальний етап ремонту цього об‘єкту відбудеться влітку наступного року. Його планують облаштувати спеціальним покриттям, а також ігровим обладнанням для дітей з особливими фізичними потребами, яких з початку навчального року у закладі буде 13.

Окрім школярів, на майданчику можуть займатися спортом усі бажаючі. Але робити це можна буде у окремо відведений час і за умови дотримання встановлених правил.

СЮЖЕТ ТЕЛЕКАНАЛУ «НОВИЙ ЧЕРНІГІВ»
спортивні майданчики капітальний ремонт школа Бюджет участі
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
311 просмотров в июле
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии