
10:25, 3 серпня 2021 р.
До 3 тонн сміття за сезон: у Чернігові чистять дамби та береги Стрижня

У Чернігові чистять дамби та береги Стрижня. Працівники комунального підприємства АТП-2528 звільняють річку від сміття та побутових відходів, які скидають у воду недобросовісні містяни. Ділянку від білого мосту до вулиці Берегової за літо чистять вже вдруге.
За сезон з водойм міста комунальники витягують близько 3 тонн сміття. Вивозять і відвантажують його на полігон твердих побутових відходів, що на сміттєзвалищі поблизу Масанів.
В основному працюють вручну, але буває, використовують спецтехніку.
Якщо вчасно не здійснювати таких прибирань біля водойм, забивається пропускна труба. Як наслідок, піднімається рівень води у річці і підтоплює приватні будинки. Аби уникнути таких неприємностей, комунальники закликають чернігівців бути більш відповідальними і не смітити.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
14:22, Вчора
1
10:45, 12 серпня
10:37, 7 серпня
13
22:01, 10 серпня
17:38, 10 серпня