• Главная
  • Головним комісаром Чернігівщини призначили Олега Гончарука. Що про нього відомо?
14:48, 10 августа

Головним комісаром Чернігівщини призначили Олега Гончарука. Що про нього відомо?

Чернігівський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки очолив полковник Олег Гончарук. Його сьогодні, 10 серпня, особовому складу представив полковник Олег Рвач.

Як повідомили у Чернігівському обласному військкоматі, Олега Гончарука призначили на вищу посаду наказом Головнокомандувача ЗСУ від 26 червня 2021 року №278.

У своїй промові полковник Гончарук визначив пріоритетні напрямки діяльності установи, зокрема недопущення ганебних випадків корупційної спрямованості в установах області не лише під час осінньої призовної кампанії, а й повсякденній діяльності, як це було і при попередньому керівництві.

Довідка.

Гончарук Олег Валентинович народився 11 березня 1975 року в селищі міського типу Врадіївка, Миколаївської області. Українець.

В 1996 році закінчив Харківськое вище танкове училище і йому було присвоєно військове звання лейтенант.

Під час проходження військової служби обіймав посади від командира навчального взводу 169 навчального центру Сухопутних військ до військового комісара Обухівського районного військового комісаріату, звідки в 2013 році у зв’язку з набуттям права на пенсію, був звільнений з військової служби в запас.

В березні 2014 року, в зв’язку з початком збройної агресії Російської Федерації, був призваний на військову службу по мобілізації на посаду заступника військового комісара Обухівського РВК Київської області, де проходив військову службу по січень 2015 року. В період проходження військової служби по мобілізації безпосередньо займався підготовкою та направленням батальйонів територіальної оборони до зони АТО, їх розміщенням, організацією бойової роботи та роботи на блок постах.

Протягом 2014 року брав безпосередню участь в складі сил та засобів антитерористичної операції та території Донецької та Луганської областей в складі 11 та 25 окремого мотопіхотного батальйону. Безпосередньо в населених пунктах: с. Довгеньке (перший штаб АТО), м. Слов’янськ, м. Краматорськ, м. Костянтинівка, м. Дебальцеве, м. Сватове, м. Волноваха, м. Дзержинськ.

В січні 2015 року був призначений на посаду військового комісара Києво-Святошинського районного військового комісаріату Київської області.

В 2016 році вступив та у 2018 році закінчив навчання у Національному Університеті Оборони України ім. Івана Черняхівського, де здобув освітньо-кваліфікаційний рівень «магістр» за спеціальністю «Бойове застосування та управління діями військових частин Сухопутних військ».

З січня минулого року Олег Валентинович обіймав посаду військового комісара Чернігівського об’єднаного міського ТЦК та СП.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#призначення #головний комісар #Олег Гончаренко #військкомат
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...