• Головна
  • Вал у Чернігові: вкладають газон та встановлюють ліхтарі (ФОТОРЕПОРТАЖ)
15:23, 16 серпня 2021 р.

Вал у Чернігові: вкладають газон та встановлюють ліхтарі (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Роботи з капітального ремонту гарматної алеї ведуться активними темпами. На сьогодні майже на всій території верхньої частини Валу вкладена клінкерна тротуарна плитка. Робітники оздоблюють парапет відчищеними та відшліфованими гранітними плитами, які були зняті перед реконструкцією, а також формують зелені зони – вкладають новий зелений газон для якого передбачений штучний полив.

Про це повідомляє пресслужба Чернігівської міськради.

Паралельно з укладкою газонів ведуться роботи по встановленню ліхтарів, комунікації для яких були підведені з самого початку оновлення цієї території.

Простір біля підніжжя пам’ятника Шевченку приводять до ладу, там вкладають нову гранітну плитку. Також потроху починає вимальовуватись силует Катерининського бастіону – нової локації на Валу, яка слугуватиме чудовою фотозоною для чернігівців і гостей міста.

Схили стародавнього Дитинця укріплюють спеціальною сіткою, зверху якої вкладають газону траву.

Загалом же, після оновлення верхня частина Валу буде більше нагадувати старовинну фортифікаційну споруду, у тому числі за рахунок оздоблення парапетів та бастіонів, яких тепер на Дитинці шість, клінкерною цеглою.

Після завершення реконструкції на Вал буде повернений старий паркан з зображеннями Симаргла та гармати, які є однією з головних візитівок міста легенд. Також уздовж всієї території гарматної алеї встановлять нові лавки.

Нагадаємо, роботи з реконструкції гарматної алеї почалися на початку червня. На час реконструкції гармати з постаментів прибрали та перенесли їх вглиб території Валу. Загалом, капітальний ремонт Валу коштуватиме 288 мільйонів гривень. Роботи виконує підприємство «УТБ-інжиніринг».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вал #реконструкція #газон #озелення #благоустрій #Дитинець
Оголошення
live comments feed...