• Главная
  • Чи потрібно робити запаси продуктів? Думки чернігівців
14:15, 12 сентября

Чи потрібно робити запаси продуктів? Думки чернігівців

Традиційно, якщо є така можливість, в Україні прийнято робити запаси харчів, які не псуються швидко. Про всяк випадок, бо наявність їжі сьогодні ще 20 років тому не означала, що вона буде й завтра. І точно не буде за тією самою ціною. Тож якщо цукор або борошно, то одразу в мішках. Те само і з сіллю, сірниками або крупами. Але чи може сучасне покоління пригадати бодай один серйозний перебій із постачанням товарів першої необхідності? Чи раціонально й досі накопичувати та зберігати їжу або інші потрібні в побуті речі у великих кількостях удома, а не просто йти за ними до крамниці, коли вони закінчилися?

Чи роблять такі запаси чернігівці та що вони думають про накопичення продуктів у себе вдома? Ми вирішили поцікавитися на вулицях міста.

Раїса, пенсіонерка:

– Зі своїх років я вважаю, що якийсь запас потрібно мати. Раптом буде холодно, і в магазин ти не зможеш вийти. Або магазини закриють, якщо буде карантин. До того ж ціни можуть зрости. А якщо людина на пенсії? Для мене ціни й зараз зависокі. У мене, як для 40 років стажу, пенсія надзвичайно маленька. Я працювала до 60 років і нічого не заробила.

Андрій, «просто насолоджується життям»:

– На мою думку, робити великі запаси продуктів нераціонально. Більше енергії витрачається на те, щоб його десь придбати, привезти. А місце? Якщо це квартирка, то воно просто буде лежати десь у комірчині, і не факт, що до весни не зіпсується. Старше покоління пам’ятає часи, коли їжі могло не стати і потрібно було їсти мишей. Але зараз з голоду люди не помирають. Зекономити на запасах також навряд чи вийде. Різниця може бути не такою вже й великою.

Галина, працівниця сфери фінансів:

– Единственное, могу заморозить какую-то зелень. Например, что-то сезонное, как клубника. Для меня это не экономия, а в первую очередь запах лета. Сколько бы ни купили всего, рано или поздно это закончится и придется покупать это но новой цене. Ту же картошку… мешка ведь надолго не хватит.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#запаси їжі #крупа #макарони #консерви #картопля #супермаркети
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...