• Бойова нічия Десни у Полтаві. На якому тепер місці чернігівська команда
21:27, 12 вересня 2021 р.

Бойова нічия Десни у Полтаві. На якому тепер місці чернігівська команда

Десна приїхала у Полтаву на матч 7-го туру чемпіонату України з футболу після двох поспіль поразок з рахунком 0:4 – від Динамо та Вереса. Перед грою футболісти говорили про те, що хочуть довести: результат у грі з Вересом був прикрою випадковістю.

Проте вже зі старту здалося, що сценарій повториться. Господарі увімкнули турборежим і швидко створили перевагу у два голи. Спочатку хорватський півзахисник Ворскли Пуцлін за повної пасивності захисників Десни перетворив на гол подачу з флангу. А потім швидку контратаку майстерно завершив головний бомбардир господарів Степанюк.

Здалося, чернігівці «попливуть», але дуже вчасно Волошин скористався з помилки захисника Якубу, увірвався у карний майданчик і розстріляв ворота полтавчан – 2:1.

Ворскла швидко могла повернути комфортну перевагу, але чудовий шанс не реалізував Степанюк. Його удар прийняла на себе стійка воріт Десни. А чернігівці тут же відповіли вдруге. І знову помилився Якубу, чий повільна гра дозволила Безбородьку уникнути офсайду і реалізувати вихід сам на сам.

У подальшому останні хвилини першого тайму та майже вся друга половина матчу проходили досить сумбурно з обопільними атаками, більшість з яких були не дуже підготовленими.

Але гострішими були саме підопічні Рябоконя. Спочатку Тотовицький розстрілював ворота Ворскли майже упритул – врятував Різник. Потім дуель голкіперу збірної України програв Болбат. І відразу воротар парирував класний удар Тотовицького під поперечину.

Господарі відповідали регулярно, але гострих моментів фактично не створили. Утім на останнії хвилинах ближчими до перемоги були саме полтавчани, але свої моменти не реалізували Пешич та Смепанюк.

Бойова нічия пригальмувала команди – їх випередила Олександрія, яка у цьому турі набрала три очки. Тож Десна опускається на 4-й рядок турнірної таблиці.

Табло

Ворскла – Десна – 2:2 (Пуцлін, 4, Степанюк, 17 – Волошин, 25, Безбородько, 32)

Десна: Мисак – Жук, Цимбалюк, Селін, Картушов – Домбровський, Завійський – Болбат (Ковтун, 87), Тотовицький, Волошин (Калитвинцев, 46) – Безбородько (Будківський, 73).

Наступний матч Десна проведе 17 серпня. Вдома команда Рябоконя зіграє проти львівського Руха.