• Главная
  • Змінили замки: хто та чому виселив «Просвіту» з будівлі на Хлібопекарській (ВІДЕО)
12:47, 19 сентября

Змінили замки: хто та чому виселив «Просвіту» з будівлі на Хлібопекарській (ВІДЕО)

Триповерхова будівля на Хлібопекарській, 10. В колишньому приватний будинок та РАЦС, останні 20 років в приміщенні розташовувалося товариство «Просвіта». Минулого тижня тут у вхідних дверях змінили замки. Організацію виселили за борги у розмірі близько 200 тисяч гривень.

Про це повідомляє телеканал «Дитинець».

Змінили замки: хто та чому виселив «Просвіту» з будівлі на Хлібопекарській (ВІДЕО), фото-1

«Просвіта» винаймала будівлю, сплачуючи за це останні кілька років трохи більше 18 гривень щомісяця або 0,01 від орендної плати. Рішення про саме таку вартість встановлювали з року в рік депутати обласної ради терміном на 365 днів, зважаючи на громадську діяльність товариства.

У 2020 році пільгову ціну погодили лише на перший квартал, а наступні кілька місяців товариству у зв‘язку з карантином і взагалі дозволили не платити.

Повна орендна ставка почала нараховуватися просвіті з червня 2020 року.

Заступник начальника управління коммайна Сергій Свиридов говорить, що раніше закон дозволяв зменшувати орендну плату в рамках існуючого договору. А з лютого минулого року, правила змінилися і його потрібно було переукласти.

Наразі в приміщенні залишилося їх майно, а ще й інших громадських організацій, які, не маючи коштів винаймати власні площі, проводили частину своїх заходів на Хлібопекарській, 10.

Змінили замки: хто та чому виселив «Просвіту» з будівлі на Хлібопекарській (ВІДЕО), фото-2

Як повідомив Сергій Свиридов, всі речі вони зможуть забрати.

Щодо списання боргів, то це питання мають вирішити депутати обласної ради. У випадку, якщо відповідний проєкт рішення підготують і винесуть на засідання сесії. Найближче заплановане на жовтень.

Наразі будівля передана балансоутримувачу – Управлінню архітектури Чернігівської ОДА. Її орендодавцем залишається Управління коммайна.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Просвіта #Хлібопекарська #виселення #борги #оренда
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...