• Чемпіонат України серед жінок еліти: чернігівські спортсменки вибороли 5 медалей
17:03, 22 вересня 2021 р.

Золото, два срібла і дві бронзи. Збірна Чернігівської області з боксу феєрично виступила на чемпіонаті України серед жінок еліти. Турнір проходив з 14 по 18 вересня у Запоріжжі. Близько 80 учасниць з усіх куточків країни боролися за 12 комплектів медалей. Чернігівщину на змаганнях представили п‘ятеро спортсменок. Повідомляє «Новий Чернігів».

Чемпіонат України серед жінок еліти: чернігівські спортсменки вибороли 5 медалей, фото-1

В обласному центрі чемпіонку України Валерію Єрошенко, фіналісток Юлію Пелешук та Вероніку Корець та призерок Антоніну Пелешук та Катерину Рогову вітали з успішними виступами на змаганнях.

24-річна боксерка з Новгорода-Сіверського Валерія Єрошенко брала участь у поєдинках у ваговій категорії до 57 кг. На чемпіонаті України дівчина показала найвищий рівень майстерності. Здобула золото, а з ним і право представляти Україну на чемпіонаті світу. У боксі дівчина близько 8 років. І хоча за її плечима чимало нагород такого рівня, перемога далася нелегко, адже була велика пауза у спорті.

Чернігівка Вероніка Корець та боксерка з Ічні Юлія Пелешук стали фіналістками і привезли додому срібні нагороди. Вероніка виступала у ваговій категорії до 63 кг. Дівчина впевнено вийшла у півфінал, здолавши бронзову призерку чемпіонату Європи Діану Старкову, і лише у фіналі поступилася чемпіонці світу Марії Бові

Для Юлії Пелешук срібло на чемпіонаті України серед жінок велике досягнення, адже це її перша участь у змаганнях такого рівня. Дівчина виступала у категорії до 48 кг.

За перемогою їхали на чемпіонат і спортсменка з ЧерніговаКатерина Рогова. У результаті дівчина виборола третє місце.

Крім особистих нагород на чемпіонаті України серед жінок еліти, збірна Чернігівської області у загальнокомандному заліку посіла третє місце. Дівчата та їх тренери кажуть, наразі продовжуватимуть активні тренування, адже попереду на них тривають чергові змагання, які відбудуться в листопаді цього року. Звісно, якщо карантин не завадить.