• Главная
  • Градецький у Чернігові. Яке у готеля майбутнє
10:12, 23 сентября

Градецький у Чернігові. Яке у готеля майбутнє

Наприкінці 2017-го року закрив свої двері готель «Градецький». Довгий час доля будівлі була нез’ясованою. Але тепер стало більше конкретики.

За словами засновника і власника акціонерного товариства «Готель «Градецький» (підприємство має право постійного користування земельною ділянкою) Юрія Тарасовця, вже остаточно відомо, що, готель роботу не відновить.

– На жаль, ми не змогли домовитися з операторами готельного бізнесу для відкриття тут готелю якоїсь мережі. Тому нині вирішуємо: або реконструювати будівлю під смарт-квартири або зовсім демонтувати, – розповів підприємець.

Крапку поки що не поставлено – остаточне рішення буде ухвалено після ряду консультацій та перемовин. Але в будь-якому разі нове житло тут також з’явиться. Утім, навряд чи за проєктом архітектурного бюро 33BY Architecture, який раніше було оприлюднено у мережі.

– Те, що з’явилося – це тільки особиста думка цих архітекторів. Це була їхня ініціатива. Ми не замовляли проєкт. Вони запропонували свою візуалізацію на цій ділянці. Ми своєї згоди напублікацію не давали, – пояснює Юрій Тарасовець.

За його словами, на цій земельній ділянці може бути три нові сучасні 18-поверхові «свічки». Зводити вище забудовник не вважає за доцільне, хоча і зазначає: у цьому районі немає обмежень на поверховість. Адже навіть сам готель за паспортом БТІ має 21 поверх.

Градецький у Чернігові. Яке у готеля майбутнє, фото-1

Процес будівництва і можливої реконструкції – справа неблизька. Для початку потрібно на сесіях міської ради отримати дозвіл на зміну цільового призначення земельної ділянки і затвердження нового цільового призначення. Справа в тому, що зараз ця територія передбачена не для житла, а для будівництва та обслуговування об'єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування.

– Згідно існуючого Генплану міста, там не може бути житла. А прийняття нового Генплану може зайняти близько року… За дуже оптимістичними прогнозами, якщо усі юридичні моменти будуть реалізовані, отримати містобудівні умови і обмеження на забудову цієї чи сусідньої земельної ділянки і зайти на ділянку ми зможемо у 2023 або 2024 році, – спрогнозував Юрій Тарасовець.

Також забудовник зазначив, що у разі збереження будівлі готелю на 1-му та 2-му поверхах «Градецького» можливе відкриття торгівельного центру. А під всією ділянкою майбутньої забудови заплановано зробити дворівневий підземний паркінг. Наявні комунікації і рівень ґрунтових вод це дозволяють зробити, зазначив пан Тарасовець.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#готель #Градецький #Юрій Тарасовець #будівництво
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...