• Головна
  • Чемпіонат України: чернігівські стрілки вибороли повний комплект медалей
12:19, 24 вересня 2021 р.

Чемпіонат України: чернігівські стрілки вибороли повний комплект медалей

Минулого тижня у Львові відбувся чемпіонат України з олімпійських вправ імені заслуженого тренера України А. Кукси з пістолета, рухома мішень зі стрільби кульової.

Про це повідомляє пресслужба Чернігівської облдержадміністрації.

Чемпіонат України: чернігівські стрілки вибороли повний комплект медалей, фото-1

Вихованці Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності вибороли повний комплект медалей:

• І місце у вправі стрільба з пневматичного пістолета дісталося Юрію Попружному
  • ІІ місце у вправі ПП-3 в командному заліку вибороли Ганна Левковська, Вікторія Савоста та Юлія Лібенко вибороли друге місце
  • ІІІ місце у вправі ПП-мікст зайняли Юрій Попружний та Вікторія Савоста

Вихованці ФСТ «Динамо» вибороли медалі у вправах стрільби з пневматичної гвинтівки ГП-12 та ГП-11а.

• І місце - Артем Синявський (рухома мішень, 10 м) та Анастасія Білаш, яка в цій вправі виконала норматив майстра спорту України.
  • ІІ місце у вправі ГП-11а посіла Анастасія Білаш.
  • ІІІ місце командної першості у вправі ГП-12 вибороли Синявський Артем, Семенець Ілля та Корнієнко Марк.
  • ІІІ місце у вправі ГП-11а посів Ілля Семенець

І це ще не все. Командне І місце вибороли Артем Синявський, Ілля Семенець та Марк Корнієнко. У вправі ГП-мікс Ілля Семенець та Анастасія Білаш вибороли ІІ місце.