• Главная
  • Рейтинг ресторанів України. У списку є два заклади з Чернігова
13:55, 25 сентября

Рейтинг ресторанів України. У списку є два заклади з Чернігова

У рамках проєкту «Топ-100 найкращих ресторанів України» видання «НВ» традиційно опублікувало свій новий рейтинг закладів громадського харчування. Цього року у ньому – два чернігівські ресторани.  

Рейтинг склали за допомогою 80 рестораторів, експертів і гастрокритиків. Представники галузі, які брали участь у відборі, мали можливість назвати будь-які заклади України за винятком тих, до яких мають безпосереднє відношення.

Автори наголошують: вони орієнтуються не на ціни чи інтер’єр, а лише на якість їжі та сервісу. Загалом було згадано 260 ресторанів, а вже з них обрали топ-100.

Чернігів – 2 ресторани

Цього року Чернігів у рейтингу представлений двома ресторанами. Журі відзначило «Велюров» (просп. Миру, 17) та «Хряк» (вул. Київська, 12).

Також по два ресторани у рейтинг делегували Черкаси, Дніпро, Хмельницький і Херсон. Більше – тільки у семи містах.

Запоріжжя, Вінниця та Івано-Франківськ – по 3 ресторани, Харків – 5, Львів – 7, Одеса – 17. Найбільше – у Києва. Столиця представлена 64 закладами, з яких відразу 11 – ресторани мережі «Чорноморка».

Також по одному ресторану включили до списку від Тернополя, Сум, Рівного, Чернівців, Кам’янця-Подільського, Мукачевого та трьох сіл – Поляниця (курорт Буковель), Соснівка (біля Полтави), Нижнє Селище (біля Хуста на Закарпатті).

Як було раніше

Рейтинг найкращих ресторанів України НВ складає вже всьоме. У 2015 році до нього потрапили відразу три чернігівських заклади – «Хряк», «Велюров» та «Абажур». Це був найкращий показник для міста.

У 2016-му залишився тільки «Хряк». У 2017-му до нього повернувся і «Велюров», але наступного року єдиним представником знову залишився «Хряк».

Рейтинг 2019 року був єдиним для Чернігова, коли в топ-100 не опинилося «Хряка» Причина – на поверхні: після пожежі заклад закрився на реконструкцію.

Нарешті, у 2020 році Чернігів відзначили традиційною парою, включивши до рейтингу і оновлений «Хряк», і «Велюров».

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#рейтинг #туризм #ресторани #Хряк #Велюров
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...