• Главная
  • Чернігівець проти табору афганських біженців: що він пропонує та як містяни на це реагують
17:54, 28 сентября

Чернігівець проти табору афганських біженців: що він пропонує та як містяни на це реагують

Чернігівець проти табору афганських біженців: що він пропонує та як містяни на це реагують

Нещодавно Черніговом почала ширитись інформація, що в місті можуть організувати табір для біженців з Афганістану. Зокрема заходила мова і про таке ймовірне місцерозташування афганців, як жіноча колонія.

Реагуючи на подібну інформацію, громадський діяч Олександр Тарнавський на сайті електронних петицій зареєстрував петицію з пропозицією не приймати афганських біженців у нашому місті.

На думку автора, утримання біженців ляже на місцеві бюджети, що не мають достатньо коштів навіть на соціальні програми, які направлені на повноцінну підтримку незахищених верств місцевого населення.

"Нашій молоді все частіше доводиться мігрувати в європейські країни в пошуку робочих місць. Окрім того, Афганістан є чужою для нас країною як культурно, так і релігійно. Багато чернігівців бояться погіршення криміногенної ситуації з притоком безробітних іноземців.

У зв’язку з цим, просимо Чернігівську міську раду звернутись до офісу президента, Верховної Ради та Кабміну і повідомити, що Чернігів не має коштів на утримання біженців, а громада не готова співіснувати з новою, чужою нам діаспорою.

Станом на 28 вересня, ідею підтримали 126 чернігівців. Коли підписів буде 250 – міська влада буде зобов’язана офіційно відреагувати на петицію: аби винести питання на розгляд депутатами, або ж обґрунтовано відмовити у цьому.

Приєднатися можна тут. До кінця збору підписів залишається 17 днів.

Думка підписників

Як тільки у місті почали з'являтись подібні чутки про табір для біженців та ймовірне переселення афганців до Чернігова, наші журналісти спробували розібратись у ситуації та підготували розгорнутий матеріал: "Табір для біженців з Афганістану у Чернігові: бути чи не бути?".

Ось як на цю статтю відреагували у коментарях нашої спільноти на Facebook:

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#афганістан #біженці #табір #тарнавський #петиція #чернігів
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...