• Головна
  • Нові тарифи на електроенергію для населення: що варто знати
15:28, 4 жовтня 2021 р.

Нові тарифи на електроенергію для населення: що варто знати

Нові тарифи на електроенергію для населення: що варто знати

В Україні з 1 жовтня 2021 року почали діяти нові тариф на електроенергію. Так, домогосподарства, які споживають 250 кВт/год на місяць 1,44 грн/кВт.год, але за умови споживання до. Для всіх, хто споживає більше 250 на кВт/год на місяць, ціна залишається незмінною – 1,68 за весь обсяг споживання.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства енергетики України.

«Завдяки розробленій Міністерством енергетики фінансовій моделі покладання спеціальних обов’язків (ПСО) державні виробники електроенергії, НАЕК «Енергоатом» і ПрАТ «Укргідроенерго», які забезпечують виконання спецобов’язків, отримали право продавати весь обсяг своєї продукції на ринкових умовах. За рахунок отриманого доходу державна генерація компенсуватиме різницю між тарифами для населення і ринковою ціною електроенергії», – йдеться у повідомленні.

«Нова модель ПСО дає можливість державним компаніям стабілізувати та покращити свій фінансовий стан. В свою чергу, це дає змогу забезпечувати знижену ціну на електроенергію для вразливих верств населення», – зазначив міністр енергетики Герман Галущенко.

Також повідомляється, що НАЕК «Енергоатом» вже розпочав роботу за новою моделлю. 23 вересня компанія продала на аукціонах електроенергію в обсязі 1,38 млн МВт·год для постачання населенню у жовтні 2021 року.

«Укргідроенерго» сплатило 1 млрд грн ДП «Гарантований покупець» та забезпечило авансування послуг щодо постачання електроенергії за новим зниженим тарифом.

Тарифи на електроенергію гарантовано будуть незмінними протягом всього опалювального сезону.

*  *  *

Приєднуйтесь у Viber та Telegram до спільноти "Чернігівський Фонтан", де тільки найактульніші новини та історії нашого міста.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#електроенергія #тарифи #світло
Оголошення
live comments feed...