• Головна
  • Осінній призов стартував. У Чернігові юнаки проходять медкомісію (ВІДЕО)
11:52, 6 жовтня 2021 р.

Осінній призов стартував. У Чернігові юнаки проходять медкомісію (ВІДЕО)

Осінній призов громадян на строкову військову службу стартував у Чернігові. Нині до обласного збірного пункту продовжують прибувати юнаки з різних регіонів нашої області. Загалом цьогоріч призивається 467 чоловік.

Про це повідомляє телеканал «Дитинець».

Осінній призов стартував. У Чернігові юнаки проходять медкомісію (ВІДЕО), фото-1

За словами військового комісара Чернігівського обласного ТЦК та СП Олега Гончарука, особливість цього призову – це те, що раніше призовників відправляли до навчальних центрів, а зараз до військової частини.

Призовники які пройшли районну медичну комісію, направляються на підтвердження свого діагнозу або придатності військової служби до обласної медичної комісії.

Осінній призов стартував. У Чернігові юнаки проходять медкомісію (ВІДЕО), фото-2

На час проходження медкомісії призовників облаштовують у обласному збірному пункті. Заходи призову проводяться з дотриманням усіх карантинних норм безпеки.

До відправки до лав Збройних сил України строковиків забезпечують проживанням, харчуванням та формою.

Призиваються юнаки від 18 до 27 років. Після проходження медичного огляду та поділу на команди призовників розподіляють по різним військовим частинам. Більшість з них йде до армії добровільно.

Триватиме призовна кампанія до середини грудня. Перші відправки строковиків по військовим частинам розпочинаються вже з 6 жовтня цього року. Перша команда налічує близько 50 чоловік, які пройшли всі обстеження та нині визнані придатними.

*  *  *

Приєднуйтесь у Viber та Telegram до спільноти "Чернігівський Фонтан", де тільки найактульніші новини та історії нашого міста.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#осінній призов #ЗСУ #Олег Гончарук #строкова служба
Оголошення
live comments feed...