• Главная
  • Як відомий арборист Вавилонські верби в Чернігові лікував
12:19, 11 октября

Як відомий арборист Вавилонські верби в Чернігові лікував

Відомий український арборист і «лікар дерев» Володимир Вєтроградський втретє відвідав Чернігів. Він завершив санітарну обрізку останньої вавилонської верби на території майстерень громадської організації «Еко місто», які знаходяться в районі вулиці Бєлова.

Як повідомляється на сторінці організації в мережі Фейсбук, арборист прибрав зламані гілки та залікував важкі розломи. Такі маніпуляції з вербами проводили вперше за всю їхню історію, а вона налічує півсторіччя. На жаль, такий великих дерев у місті майже не лишилося.

Не потрібно в черговий раз переглядати картину «Аватар». Достатньо виростити Вавилонську вербу (Salixbabylonica). Скарб дендросвіту, доступний в наших широтах. Чим старіше, тим вони виразніші, величніші та пластичніші. Гнучкіші.. заповнюючи і заливаючи собою весь навколишній простір. Вавілонські верби – це букет довжелезних живих струн, що досить часто в непорушеному тлі досягають самої землі; затримуючи і проявляючи собою плоть вітру недоступного людським очам. А ще, як було помічено мною саме ці верби – це є прояв справжньої жіночності в «деревній плоті», - розповів про чернігівські дерева арборист Володимир Вєтроградський.

У лікуванні верб взяли участь і працівники та техніка КП «Зеленбуд». Всі роботи здійснили за кошти небайдужих містян.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Вавилоснька верба #КП "Зеленбуд" #Еко місто #арбористика
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...