• Головна
  • Ваше харчування здорове чи шкідливе?
10:09, 16 жовтня 2021 р.

Ваше харчування здорове чи шкідливе?

Як казав ізраїльський історик Ювал Ной Харарі, у нинішньому світі від переїдання помирає більше людей, ніж від голоду. Навіть у людей з невисокими доходами можливість прохарчуватися є практично завжди. Проте дуже часто питання навіть не в грошах, а в тому, що саме ми за них купуємо, аби покласти до рота. Зловживання легкими вуглеводами, нехтування зеленню та багато інших хиб не тільки не додає нам сил, а й призводить до багатьох хвороб, яких за інших обставин можна було б уникнути.

16 жовтня у світі відзначається День здорового харчування, який має нагадати людям, що їжа існує не тільки для того, аби вдовольнити свої потреби, а й для підтримки організму в хорошому стані.

Ми вирішили запитати у містян, вважають вони своє харчування здоровим або ж, навпаки, шкідливим та що б змінили у своєму раціоні, аби така можливість була.

Юрій, власник секонд-хенду:

– Для здорового питания мне не хватает силы воли. Да и аппетит тоже неплохой. Поэтому приходится есть сладкое, жирное, мучное. Но сладкое и мучное я бы убрал и добавил, соответственно, рыбы красной, лосося. Суши ел бы постоянно. Фрукты и овощи тоже люблю, но ими особо не наешься. Когда лето, то ем сезонные продукты по чуть-чуть.

Галина, пенсіонерка:

– Як я можу на пенсію добре харчуватися? Погано харчуюся, не добре. Гроші потрібні, бо що ж пенсіонерам робити? Були б гроші, я м’яса додала б, риби. У мене три тисячі пенсія, тому овочів та фруктів, ягід багато не купиш. Городу в мене немає, усе доводиться купляти.

Віктор Данилович, пенсіонер:

– Я на пенсії, тому особливо жирувати не будеш: на що вистачає, те і їм. Справа в тому, що м’ясні продукти зараз вживаю мало. Основний акцент роблю на фрукти і молоко. Іду на ринок, беру трилітрову банку молока – і, поки свіже, п’ю, а потім, коли закисне, і кисле із задоволенням їм. Молоко дуже добре сприймаю. Головне, що я не голодний. Батько з матір’ю пережили 33-й рік… Оце було страшно: і канібалізм був, і липу їли. А зараз, слава богу, їсти є. Пенсія маленька, але на хліб та молоко хватає.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#здорове харчування #їжа #голод #шкідлива їжа #корисна їжа
Оголошення
live comments feed...