• Головна
  • На Чернігівщині від завтра починають діяти нові правила пасажирських перевезень
14:57, 20 жовтня 2021 р.

На Чернігівщині від завтра починають діяти нові правила пасажирських перевезень

На Чернігівщині від завтра починають діяти нові правила пасажирських перевезень

З 21 жовтня на Чернігівщині, як і в усій Україні, запрацюють нові правила перевезень. Так, у регіонах, де встановлено «жовтий», «помаранчевий» або «червоний» рівень епіднебезпеки пасажирам та водіям необхідно мати при собі документи про повний курс вакцинації або ПЛР чи експрес-тест, зроблений протягом 72 годин.

Нові правила стосуються як регулярних, так і нерегулярних перевезень пасажирів. Йдеться про автомобільний транспорт на автобусних маршрутах, авіаційний та залізничний транспорт міжобласного сполучення.

Відповідні правила застосовуються до міських та внутрішньообласних перевезень.

Відповідальність за наявність у всіх водіїв, членів екіпажу літака та пасажирів зазначених документів несе перевізник.

Зазначимо, нові правила пасажирських перевезень не стосуватимуться громадського транспорту у містах та перевезень у межах однієї області. Про це повідомив у Telegram прем‘єр-міністр України Денис Шмигаль.

«Всі міжобласні перевезення будуть дозволені, лише якщо пасажири мають COVID-сертифікат або дійсний негативний тест. Ми говоримо і про залізничний, і про авіаційний, і про автобусний транспорт. Громадського транспорту в містах та перевезень усередині однієї області нові правила наразі не стосуються», – зазначив Шмигаль.

На Чернігівщині від завтра починають діяти нові правила пасажирських перевезень, фото-1

Так, міжрегіональні перевезення дозволятимуться за умови наявності одного з документів:

  • документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації або документа, що підтверджує отримання однієї дози дводозної вакцини для регіонів «жовтого» рівня епідемічної небезпеки;
  • міжнародного, внутрішнього сертифіката або іноземного сертифіката, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою однодозної вакцини чи двома дозами дводозної вакцини, дозволених ВООЗ для використання в надзвичайних ситуаціях, негативний результат тестування методом полімеразної ланцюгової реакції або одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія;
  • негативного результату тестування на COVID-19 методом ПЛР або експрес-тесту на визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2, який чинний 72 години.

*  *  *

Приєднуйтесь у Viber та Telegram до спільноти "Чернігівський Фонтан", де тільки найактульніші новини та історії нашого міста.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#нові правила #карантин #вакцинація #ПЛР-тест #МОЗ #пасажирські перевезення
Оголошення
live comments feed...