• Головна
  • Перекриття вулиці Мазепи. Тролейбуси і маршрутки змінили свій рух (схема)
13:31, 21 жовтня 2021 р.

Перекриття вулиці Мазепи. Тролейбуси і маршрутки змінили свій рух (схема)

У зв‘язку з тим, що з 21 по 23 жовтня перекрито вул. Мазепи від Площі Перемоги до вул. Музичної у роботу громадського транспорту Чернігова вносяться тимчасові зміни.

Отже, громадський транспорт курсуватиме наступним чином:

  • рух тролейбусів маршруту № 4 від Автозаводу за своїм маршрутом по проспекту Миру та вул. І. Мазепи до Площі Перемоги скерувати по проспекту Перемоги до залізничного вокзалу – у прямому та зворотному напрямках.
  • рух тролейбусів маршруту № 7 від міської лікарні № 2 за своїм маршрутом по проспекту Перемоги до Площі Перемоги продовжити до залізничного вокзалу – у прямому та зворотному напрямках.
  • рух автобусів міських маршрутів № № 3, 17, 30, 35 і 44 від Головпоштамту за своїми маршрутами по проспекту Перемоги скерувати по вул. Попудренка, Промисловій, Музичній, Івана Мазепи і далі – за своїми маршрутами у прямому та зворотному напрямках.
  • рух автобусів міських маршрутів № № 36 і 47 від залізничного вокзалу за своїми маршрутами по проспекту Перемоги скерувати по вул. Жабинського, Старобілоуській, Гагаріна, Дніпровській, Попова, Текстильників, Самоквасова, Івана Мазепи і далі – за своїми маршрутами у прямому та зворотному напрямках.

Тому перевізники просять взяти дану інформацію до уваги та заздалегідь планувати свій час.

Перекриття вулиці Мазепи. Тролейбуси і маршрутки змінили свій рух (схема), фото-1

*  *  *

Приєднуйтесь у Viber та Telegram до спільноти "Чернігівський Фонтан", де тільки найактульніші новини та історії нашого міста.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#перекриття руху #транспорт #зміни #громадський транспорт #вулиця Мазепи
Оголошення
live comments feed...