• Головна
  • Газова війна, або У Чернігові сусіди розсварилися через спільну газову трубу (ВІДЕО)
17:40, 21 жовтня 2021 р.

Газова війна, або У Чернігові сусіди розсварилися через спільну газову трубу (ВІДЕО)

Гучна музика проти ночі і гупання в вікна, цькування пса, биття камер спостереження. У Чернігові сусіди розсварились через спільну газову трубу, і вхід ідуть всі засоби приборкання опонентів, аж до зняття побоїв і взаємних заяв до поліції.

Чому сусіди дійшли межі і що їм допоможе закопати сокиру війни, журналіст «ТСН» ризикнув послухати обидві сторони.

Анатолій Коленченко

Анатолій Коленченко

На околиці Чернігова у приватному секторі палає газова війна. У кожного сусіда своя правда. Від війни паперової сусіди вже дійшли до шпигунської.

Сусіди, на яких нарікає Анатолій Коленченко, мають з ним спільну стіну. Більше 40 років сім‘ї ділять будинок на двох господарів. Перелік претензій широкий і барвистий: гучна музика вночі, невмотивоване гатіння по вікнах, цькування пса. Ніколи не знаєш, якої ще шкоди чекати, скаржиться Анатолій.

«Теплицю порвали. Засохло дерево. Чимось пирскають. Займаються такими підлими ділами», – каже Анатолій.

Та Господь вже з тими деревами. Кажуть, хвилюються за власні життя.

«Підкопалися під фундамент і закладали туди пластикові пляшки, підпалювали. Кіптява йшла прямо в дім», – розповідає Тетяна Коленченко, дружина Анатолія.

Щоб записувати неподобства, Анатолій навіть встановив на дворі камеру. Довго вона не прожила. Хтось вночі стріляє в неї і трощить.

Людмила Білан

Людмила Білан

Натомість, сусідка Людмила Білан переконує, це Анатолій робить їй капості. Кажуть, сусід прикидається жертвою. Насправді ж він агресор. Син Людмили Андрій показує своє досьє на сусідів і 40 хвилин переповідає історію «бойових дій».

Ось, 2013 році від сусіда дісталось батьку: «Саморобним вибуховим пристроєм підірвав мого батька, котрий перебував на території власної присадибної ділянки, в результаті чого він отримав двобічну гостру сенсоневральну приглухуватість. Акотравму. Лишився працездатності на 22 робочі дні».

А 2019 року постраждала вже мати: «Бив руками по обличчю, повалив на землю, добивав ногами, розбив окуляри та зіпсував одяг».

Є провадження і проти самого Андрія, і теж за бійку.

«У них мета посадити мене до в‘язниці, добити моїх батьків, забрати нашу частину будинку», – каже Андрій Білан.

Газова війна, або У Чернігові сусіди розсварилися через спільну газову трубу (ВІДЕО), фото-3

Головна сусідська зброя, скаржаться, газова труба. 10 років тому Анатолій відрізав їхню половину будинку від газу.

Відновити своє право Білани намагались не раз. Запрошували газовиків, щоб врізатися у трубу. Одну зі спроб зазняла ще не розбита камера Анатолія.

У Анатолія власні папери. Наполягає, труба тільки його, бо він проводив газ на подвір‘я.

Однакові звинувачення, схожі аргументи – добряче заплутали. Можливо очна ставка допоможе зрозуміти, хто ж насправді агресор. Та чи готові сусіди миритися.

Спроба діалогу розпочалася не з тієї ноти, тож миттєво провалюється.

Через два тижні Анатолій їде до дільничного поліцейського, в надії, що він нарешті зупинить цю сусідську війну. Дільничний Ігор телефоном каже, теж потерпає від обох родин.

«Писали протоколи. Штрафи вони оплачували з приводу порушень тиші. Проводимо профілактику постійно, але миритися вони не хочуть ніяк», – каже дільничний.

Андрій Зеляк, керівник відділу дільничних офіцерів поліції Чернігівщини

Андрій Зеляк, керівник відділу дільничних офіцерів поліції Чернігівщини

Поліцейське керівництво каже, якщо правоохоронці виїжджатимуть лише на сусідські війни, нікому буде реагувати на решту злочинів.

«Якщо брати повідомлення за добу, то десь 30-40% це сусідські війни. Тут потрібна третя особа, яка об‘єктивно по полицях всю проблематику і розкаже одній особі, і іншій особі», – каже Андрій Зеляк, керівник відділу дільничних офіцерів поліції Чернігівщини.

Але третя особа не знадобилася, кажуть, по-сусідські домовилися. Виявляється, після 10 років чвар, закопати сокиру війни родинам допомогли гроші.

«Заплатили нам гроші за те, щоб я забрала заяву».

Ціна питання – велика сусідська таємниця.

*  *  *

Приєднуйтесь у Viber та Telegram до спільноти "Чернігівський Фонтан", де тільки найактульніші новини та історії нашого міста.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#сусідські війни #газова труба #Анатолій Коленченко #Людмила Білан
Оголошення
live comments feed...