• Головна
  • У Чернігові можуть відкрити Почесне консульство Литовської Республіки
17:54, 22 жовтня 2021 р.

У Чернігові можуть відкрити Почесне консульство Литовської Республіки

Надзвичайний і Повноважний Посол Литовської Республіки в Україні 21 жовтня Вальдемарасом Сарапінасом приїхав до Чернігова. Він з секретарем Чернігівської міськради Олександром Ломакою обговорив потенційні напрямки співпраці у різних галузях.

Про це повідомляє пресслужба Чернігівської міської ради.

У Чернігові можуть відкрити Почесне консульство Литовської Республіки, фото-1

Посол Литви зауважив, що сфер для співпраці – дуже багато. Найбільша зацікавленість – у деревообробній промисловості, виробництві меблів, сільському господарстві та будівництві. Він також висловив пропозицію щодо створення у Чернігові Почесного консульства Литовської Республіки.

У Чернігові можуть відкрити Почесне консульство Литовської Республіки, фото-2

У ході спілкування Олександр Ломако відзначив, що Чернігів – це місто, яке найбільш динамічно розвивається у порівнянні з іншими обласними центрами. Змінюється інфраструктура та благоустрій, підвищується комфортність для мешканців та гостей міста. Він також запропонував інвестувати у розвиток економічної та туристичної галузі міста.

Наприкінці зустрічі її учасники обмінялися пам’ятними сувенірами та сфотографувалися на згадку.

У Чернігові можуть відкрити Почесне консульство Литовської Республіки, фото-3

Зазначимо, Україна та Литва мають міцні відносини, основою яких є підтримка та партнерство. За підсумками 2020 року обсяг експорту товарів з Чернігівщини до Литви – 16,8 млн дол. США (1,9 % загального обсягу експорту області). Імпорт товарів за підсумками 2020 року з Литви – зменшився на 32,2 % та склав 13,3 млн дол. США.

*  *  *

Приєднуйтесь у Viber та Telegram до спільноти "Чернігівський Фонтан", де тільки найактульніші новини та історії нашого міста.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Посол Литви #Олександр Ломако #Вальдемарас Сарапінас
Оголошення
live comments feed...