• Головна
  • Чи дивляться чернігівці ток-шоу?
09:38, 23 жовтня 2021 р.

Чи дивляться чернігівці ток-шоу?

За статистикою, ті з українців, хто досі дивиться телевізор, найбільше полюбляють серіали та різноманітні розважальні, соціальні тй політичні ток-шоу. Рейтинги таких телепрограм, як правило, буквально зашкалюють. Особливо коли в них обговорюють гострі проблеми, які так чи інакше викликають у глядачів бурхливі емоції.

Так само культовими для багатьох людей лишаються й розважальні ток-шоу, виробництво яких в Україні надзвичайно поширено.

23 жовтня у світі відзначається професійне свято тих, хто стоїть за створенням ток-шоу, – День організаторів ток-шоу. Ми вирішили запитати в чернігівців, чи до вподоби їм такий формат телепепередач і навіщо вони їх дивляться.

Оксана, держслужбовиця:

– Ток-шоу не дивлюся, бо немає ні цікавості до них, ні часу на перегляд. Більшість часу телевізор іде як фон. Але політичні ток-шоу – це одразу «ні». Соціальні ж – це просто неприємно. Коли всяка гепа витягується, і потім це показується й обсмоктується – чого на мою думку взагалі не треба робити.

Микола, інтернет-працівник:

– Ток-шоу не дивлюся. Мені більше подобається щось наукове чи передачі про природу. Політичні ток-шоу не дивлюся, бо мені це не дуже цікаво, як і політика загалом. Кожна людина шукає щось для себе, то, можливо, чогось їй не вистачає, якщо дивиться таке. Тим паче що інформація там буває і корисна.

Марія Іванівна, пенсіонерка:

– Я дивлюся, і багато. Ток-шоу дивлюся різні, але в основному обираю політичну тематику. Для мене важливо бути в курсі подій і думок. Але не тільки новинний аспект цікавить, а й те, що, переглядаючи ці шоу, ти порівнюєш різні, часто протилежні, думки і вже на їхній основі намагаєшся розібратися, зробити для себе певні висновки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ток-шоу #телебачення #вподобання людей #опитування
Оголошення
live comments feed...