• Головна
  • Незаконні гаражі, прибрані з вулиць Чернігова, досі нікуди не поділи
11:11, 26 жовтня 2021 р.

Незаконні гаражі, прибрані з вулиць Чернігова, досі нікуди не поділи

Із 2017 року в Чернігові масово прибирають металеві гаражі, які не мали дозволів і стояли не законно.  

Усього інспектори комунального підприємства «Муніципальна варта» виявили майже 1,5 тисячі гаражів, з яких приблизно 400 стояли на законних підставах. А решта 1000 штук були встановлені самовільно.

Незаконні гаражі, прибрані з вулиць Чернігова, досі нікуди не поділи, фото-1

Незаконні конструкції підлягають демонтажу. Станом на весну 2021 року така доля спіткала 756 гаражів. Процедура проста: інспектори лишають відповідне повідомлення на гаражі, а якщо власник протягом місяці сам не прибере МАФ, його демонтують примусово і повернуть лише після сплати вартості робіт.

Утім, далеко не усі власники прагнуть забрати своє майно назад, тож нині у місті зберігається 90 демонтованих металевих гаражів, зазначив керівник КП «Муніципальна варта» Віталій Хрустицький. Деякі з них лежать по 4 роки. Наразі підприємство намагається продати їх, як металобрухт.

– По 15 об’єктам вже було рішення сесії щодо реалізації. Але ми не набули права власності на це майно. І спочатку треба дізнатися вагу, оскільки продавати на тендері ми можемо не як одиниці, а за кілограм, – пояснив Віталій Хрустицький. – Не можна просто взяти – і продати гаражі. Ми додатково порадимося з юристами.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#гаражі #Муніципальна варта #аукціон #тендер #Хрустицький
Оголошення
live comments feed...