• Головна
  • «Червона» зона карантину: за яких умов працюватимуть школи Чернігова
12:25, 26 жовтня 2021 р.

«Червона» зона карантину: за яких умов працюватимуть школи Чернігова

«Червона» зона карантину: за яких умов працюватимуть школи Чернігова

Порожні аудиторії та коридори, а викладачі працюють зі студентами в режимі онлайн. З 25 жовтня чернігівські заклади вищої освіти перейшли на дистанційну форму навчання. У зв‘язку з погіршенням епідеміологічної ситуації в Україні спричиненої поширенням COVID-19 Міністерство освіти і науки надіслало у виші рекомендаційні листи.

Про це повідомляє «Новий Чернігів».

Як зазначила в.о. ректора «Чернігівського колегіуму» Світлана Стрілець, з 25 жовтня університет на невизначений термін перейшов на дистанційну технологію навчання.

На дистанційну форму навчання у Національному університеті «Чернігівський колегіум» імені Тараса Шевченка перейшли більше 2 тисяч студентів. До такого режиму тут готувалися заздалегідь. Викладачі мають практику ще з минулого року застосовувати в своїй роботі онлайн-сервіси.

Професор «Чернігівської політехніки» Олександр Крук щодня читає онлайн по декілька лекцій для своїх студентів. Дистанційну форму навчання в університеті також практикують протягом декількох років, тому карантин не завдав особливих труднощів для викладачів.

«Чернігівська політехніка» також переведена на дистанційну форму до 13 листопада. Викладачі мають надію, що після цієї дати 4 тисячі студентів вишу повернуться на навчання. І планують організувати в своїх стінах пункт вакцинації.

Школи та дитсадки поки що працюють в звичному режимі, каже заступниця начальника Управління освіти Чернігівської міської ради Олена Горна. Школярі на канікулах до 31 жовтня. Проте Управління буде слідкувати за епідеміологічною ситуацією в місті і діяти відповідно до постанови Кабміну 1236.

«Якщо буде оголошено «червоний» рівень небезпеки і Чернігів буде в «червоній» зоні, тоді виходять на навчання учні 1-4 класів, а учні 5-11 класів вийдуть на навчання за умови, якщо працівники закладу освіти мають повний курс вакцинації і мають відповідні підтверджувальні документи», – каже Олена Горна.

Ще за 3 дні до початку канікул на дистанційну форму навчання була переведена чернігівська школа №29. Щодня здійснюється моніторинг ситуації щодо захворюваності на COVID-19 в дошкільних навчальних закладах та школах міста.

*  *  *

Приєднуйтесь у Viber та Telegram до спільноти "Чернігівський Фонтан", де тільки найактульніші новини та історії нашого міста.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#університет #виші Чернігова #дистанційне навчання #«червона» зона #карантин #школа #Олена Горна
Оголошення
live comments feed...