• Головна
  • Чернігів – найкраще місто України за рівнем сталої мобільності
12:59, 26 жовтня 2021 р.

Чернігів – найкраще місто України за рівнем сталої мобільності

Чернігів переміг у всеукраїнському конкурсі «Краще місто» у номінації «Мобільність» серед міст з населенням більше 250 тисяч.

Про це повідомляє пресслужба Чернігівської міської ради.

Чернігів – найкраще місто України за рівнем сталої мобільності, фото-1

Так, 21 жовтня у місті Івано-Франківськ відбулося урочисте нагородження міст-переможців всеукраїнського конкурсу зі сталої мобільності та якості повітря «Краще місто».

ГО «Центр екологічних ініціатив «Екодія» влітку 2021 року оголосила конкурс серед міст України за двома номінаціями: «Повітря» та «Мобільність». Для участі у конкурсі необхідно було подати відповідну заявку від міста з інформацією про заходи з поліпшення якості повітря та міської мобільності, впроваджені у 2020 році.

Загалом організатори конкурсу отримали 33 заявки від 27 міст.

Система оцінювання заявок була багатовимірна. Це і відгуки громадськості, і статистичні дані – наприклад, оцінка розподілу бюджетів, реєстрація старих автомобілів. Крім того, паралельно відбувалось опитування мешканців та мешканок міст-учасників конкурсу.

За підсумками конкурсу були визначені міста-переможці за критерієм кількості населення: від 50 до 100 тис., від 100 до 250 тис. та більше 250 тис. населення. У номінації «Мобільність», в категорії найбільших міст (більше 250 тис. населення), перемогло місто Чернігів, отримавши максимальну кількість балів.

*  *  *

Приєднуйтесь у Viber та Telegram до спільноти "Чернігівський Фонтан", де тільки найактульніші новини та історії нашого міста.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#конкурс «Краще місто» #Мобільність #Чернігів #перемога
Оголошення
live comments feed...