• Головна
  • «Це піар-акція центральної влади. Офіційних документів ми не отримували». Секретар міської ради Олександр Ломако прокоментував обшуки в Чернігові
12:20, 29 жовтня 2021 р.

«Це піар-акція центральної влади. Офіційних документів ми не отримували». Секретар міської ради Олександр Ломако прокоментував обшуки в Чернігові

«Це піар-акція центральної влади. Офіційних документів ми не отримували». Секретар міської ради Олександр Ломако прокоментував  обшуки в Чернігові

Секретар Чернігівської міської ради та «права рука» міського голови Владислава Атрошенка Олександр Ломако прокоментував на своїй сторінці у Фейсбук вчорашні події у місті – обшуки в управлінні капітального будівництва, на комунальному підприємстві «Зеленбуд» та в офісах низки приватних компаній

Чиновник зазначив, що в міській раді не мають інформації з цього приводу більше, ніж у соціальних мережах, оскільки «ніяких офіційних документів з цього приводу ми не отримували». Також він запевнив, що посадові особи міськради «готові відповідати на всі запитання та зацікавлені в об‘єктивному слідстві».

Олександр Ломако погодився із заявою Владислава Атрошенка, який назвав дії СБУ «привітом з Києва» і додав, що це – реакція центральної влади у відповідь на політичну діяльність мера Чернігова та його партії «Рідний дім».

«Нам відомо, що після підписання Меморандуму про співпрацю між партіями «Рідний дім» та «УДАР» ряд правоохоронних органів отримали команду знайти хоч щось на Атрошенка. Це точна копія подій в столиці, спрямованих проти Віталія Кличка.

Гучні заяви про розкрадання, обшуки за участю необґрунтовано великої кількості озброєних до зубів правоохоронців (обов‘язкова умова - наявність відеокамери), одночасні публікації замовних статей на центральних сайтах. Такі дії - політичний тиск на опонентів», – зауважив він.

Крім того, секретар міськради вбачає це помстою за критику уряду з боку міського голови, який неодноразово називав дії представників центральної влади непрофесійними

«Комусь неприємно слухати критику від міського голови Чернігова, тому в якийсь момент вирішили дати команду «фас». Це погана тенденція, яка говорить про поворот країни до спроб авторитарного управління та залякування інакодумців», – вважає Олександр Ломако.

«Коли у центральної влади падає рейтинг – треба шукати причини та звільняти дилетантів у владі і залучати до управління державою фахівців, а не влаштовувати піар-акції по залякуванню політичних опонентів».

Ще однією можливою причиною обшуків секретар міської ради назвав майбутні вибори по 206 округу.

«Хтось вирішив почати передвиборну кампанію в такий оригінальний спосіб… Ми вже неодноразово бачили спроби центральної влади використовувати подібні методи проти опонентів. Всі вони закінчувалися погано для керівників, які використовували правоохоронні органи для цькування та репресій. Так буде і цього разу», – підсумував Олександр Ломако.

Нагадаємо, у четвер, 28 жовтня, з 5 години ранку почалися обшуки в управлінні капітального будівництва міської ради, комунальному підприємстві «Зеленбуд» та близько десятка приватних фірм – підрядників, які виконували будівельні чи ремонті роботи на замовлення управління капітального будівництва.

Обшуки проходили в рамках розслідування кримінального провадження за частиною 5 статті 191 – «Привласнення та розтрата майна в особливо великих розмірах».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Ломако #обшуки #СБУ #політичний тиск
Оголошення
live comments feed...