• Головна
  • Чи могли б чернігівці відмовитись від тваринної їжі?
11:58, 31 жовтня 2021 р.

Чи могли б чернігівці відмовитись від тваринної їжі?

У зв’язку з глобальним потеплінням усе частіше можна почути ідеї, що вповільнити його можна, лише обмеживши споживання тваринної їжі. Мовляв, розведення свійської худоби та курей, кількість яких зростає разом із кількістю людей, призводить до підвищення температури на планеті. Отже, коли люди перейдуть на рослинну їжу та відмовляться від м’яса, яєць, молочки та навіть риби, зміни клімату можна буде зупинити. Людей, які вже зробили цей крок, називають веганами.

1 листопада у світі відзначається Міжнародний день вегана, який має пропагувати серед людей цей спосіб життя.

Чи практикують подібне чернігівці та за яких умов могли б відмовитися від їжі тваринного походження, ми вирішили запитати на вулицях міста.

Надія, пенсіонерка:

– Я в дитинстві недоїдала ні хліба, ні молока. У колгоспі гроші почали платить лише у 80-х. І то – копійки. У нас був панський сад, позалазимо і зеленцями пообідаємо. Курей десяток держали – яйця здай. Корова була, то хоч молоко можна було поїсти. І зараз собі в чому можу відмовити, у тому й відмовляю. Я на пенсії, пропрацювала 45 років. Стараюсь заплатити комуналку і потім розраховую на продукти першої необхідності.

Сергій, доглядає за важкохворими:

– Я живу по Библии. Есть постные дни – среда и пятница. Этого достаточно. По мере сил и возможностей стараюсь поститься. Пост – это индивидуально, нужно смотреть по своему здоровью. Например, после поста я чувствую легкость очень хорошую. Но мясо необходимо человеку, хотя я знаю людей, которые полностью отказались от мяса, рыбы и всего животного. Кто-то переболел и больше не постится. Кто-то остался. У кого какой организм.

Надія, пенсіонерка:

– Лікар мені прописав дієту. У тому році був інфаркт, тож це просто необхідність. Тому тваринну їжу вживаю, але дуже рідко. Якби не було дієти і пенсія побільше, то споживала б частіше. Але в цілому вже звикла до такого раціону. Роблю більший акцент на фрукти, овочі та горіхи. Але, зважаючи на вік, це можна витримати.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#веганство #вегани #думка людей #опитування
Оголошення
live comments feed...