• Головна
  • Вибори у Чернігові призначені на 27 березня
18:17, 29 жовтня 2021 р.

Вибори у Чернігові призначені на 27 березня

Вибори у Чернігові призначені на 27 березня

Центральна виборча комісія на засіданні сьогодні, 29 жовтня, ухвалила рішення про призначення проміжних виборів народного депутата України в одномандатному окрузі №206 Чернігівської області.

Відповідний проєкт рішення на засіданні ЦВК зачитала член комісії Олександра Кармеза. У її колег ані запитань, ані заперечень не було – тож рішення ухвалили одноголосно 17 голосами усіх присутніх.

Відповідно до постанови, вибори пройдуть в останню неділю березня – 27 березня 2022 року, як це передбачено законодавством.

Окремо вказано, що виборчий процес проміжних виборів починається за 60 днів до дати голосування, а саме – 26 січня 2022 року.

Публікація документу передбачена 25 січня 2022 року в друкованих офіційних ЗМІ – газетах «Голос України» та «Урядовий кур’єр».

Нагадаємо, 8 жовтня народний депутат Антон Поляков, обраний по округу №206, помер у Києві. Тож закон передбачає проведення проміжних виборів на цьому окрузі у зв’язку з «достроковим припиненням повноважень».

Округ №206 включає колишній Новозаводський район Чернігова та колишні Чернігівський та Ріпкінський райони Чернігівської області.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ЦВК #вибори #округ №206 #Антон Поляков
Оголошення
live comments feed...