• Головна
  • Міністерство економіки очолила чернігівка Юлія Свириденко. Хто вона така?
14:33, 4 листопада 2021 р.

Міністерство економіки очолила чернігівка Юлія Свириденко. Хто вона така?

Міністерство економіки очолила чернігівка Юлія Свириденко. Хто вона така?

Новою міністеркою економіки стала Юлія Свириденко. Сьогодні, 4 листопада, її призначила на цю посаду Верховна рада. За це проголосувало 256 депутатів при необхідному мінімумі у 226 голосів.

Кандидатуру Свириденко на посаду міністра економіки до парламенту вніс прем’єр-міністр Денис Шмигаль за поданням фракції «Слуга народу».

Юлія Свириденко стане вже п’ятою людиною, яка очолює міністерство за трохи більше, ніж два роки. За нової влади економікою встигли покерувати Тимофій Милованов (серпень 2019 – березень 2020; Павло Кухта – березень 2020; Ігор Петрашко – березень 2020 – травень 2021; Олексій Любченко (травень – листопад 2021).

До призначення на посаду міністра Юлія Свириденко працювала заступницею голови Офісу президента і відповідала за енергетичні питання. А до того – була першою заступницею міністра економіки.

Довідка

Юлія Свириденко народилася 25 грудня 1985 року в Чернігові. Їй 35 років. У 2008 році з відзнакою закінчила навчання у Київському торгівельно-економічному університеті – магістр з менеджменту антимонопольної діяльності. Того ж року продовжила навчання у аспірантурі навчального закладу за спеціальністю «Економіка і управління національним господарством.

Паралельно почала працювати на посаді економіста приватного підприємства АМП. Пізніше була оцінницею Бюро технічної інвентаризації (БТІ) у Чернігові. Згодом – заступницею директора підприємства «Еко-Втор».

Із серпня 2015 року Юлія Свириденко обіймала посаду директора Департаменту економічного розвитку Чернігівської облдержадміністрації, а з вересня 2017-го виконувала обов’язки першого заступника голови ОДА Валерія Куліча. Після звільнення останнього протягом чотирьох місяців (з липня по листопад 2018-го) виконувала обов’язки голови Чернігівської облдержадміністрації.

З березня по вересень 2019 року – директорка ТОВ «Сідко Україна», що спеціалізується на виробництві кормів для диких птахів і займається переробкою органічної продукції. Після цього перейшла до міністерства економіки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#міністерство економіки #Юлія Свириденко
Оголошення
live comments feed...