• Головна
  • Дистанційна освіта у Чернігові. Коли відновляться уроки в школах для старших класів
12:42, 9 листопада 2021 р.

Дистанційна освіта у Чернігові. Коли відновляться уроки в школах для старших класів

Дистанційна освіта у Чернігові. Коли відновляться уроки в школах для старших класів

На сьогодні у Чернігові в штатному режимі працюють лише дитячі садочки та класи початкової школи. А ось учні 5–11 класів навчаються через інтернет – з дому.

За словами начальника управління освіти Василя Білогури, наразі відвідуваність у дитсадках складає трохи більше 50 %. При цьому на самоізоляцію пішло 6 груп і різних дошкільних навчальних закладах – по одній у кожному садочку.

У початковій школі на самоізоляції – два класи. Загальна відвідуваність тут на рівні 90 %.

– Вакцинованих працівників у дитсадках – 94 %, у школах – 93 %, – зазначив Василь Білогура.

За словами керівника міської лікарні №2 Владислава Кухаря, станом на 8 листопада, у Чернігові хворіють на коронавірус 63 дитини. З них лише 10 перебувають у медичних закладах. Перебіг хвороби – не важкий.

З огляду на цю статистику і загальне зменшення темпів поширення COVSD-19 міський голова Чернігова Владислав Атрошенко дав доручення медикам та освітянам щодня вивчати дані і не пізніше четверга, 11 листопада, ухвалити рішення щодо продовження чи непродовження дистанційної форми освіти для учнів 5–11 класів від наступного понеділка – 15 листопада.

– Ми виправдано на цей тиждень продовжили дистанційну освіту. Але якщо цифра буде зменшуватися, можна наступний тиждень – очне навчання до старших класів. Потрібні ще додаткові консультації, – зазначив міський голова. – До четверга вивчаємо ситуацію і ухвалюємо виважене рішення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#дистанційне навчання #освіта #Білогура #Кухар #дистанційна освіта
Оголошення
live comments feed...