• Головна
  • Чи чекаєте ви 1000 грн від Зеленського?
16:37, 20 листопада 2021 р.

Чи чекаєте ви 1000 грн від Зеленського?

Після введення цілого ряду карантинних обмежень, які більше поширюються на невакцинованих людей, темпи щеплень від коронавірусу значно пожвавилися. Так, щодня на Чернігівщині першу або другу дозу вакцини отримують кілька тисяч чоловік. У багатьох країнах, для того аби допомогти розвіяти сумніви та зрештою подолати епідемію, людям пропонували різноманітні бонуси: лотереї на мільйон доларів, пільги для придбання товарів або ж навіть грошову винагороду.

Схожим шляхом вирішили піти й в Україні. Так, Володимир Зеленський пообіцяв, що кожен вакцинований двома дозами отримає 1000 грн. Єдине обмеження – витратити ці гроші можна на спортзал, відвідання кіно, театрів або ж на квитки внутрішніх рейсів. Тобто на ті сфери бізнесу, які через карантинні обмеження ледь животіють.

Ми вирішили поцікавитися в людей: чекають вони «Вовиної тисячі», як її вже встигли охрестити в народі, та чи можуть гроші мотивувати їх вакцинуватися?

Ольга Іванівна, пенсіонерка:

– Я вакцинувалася двома дозами «Модерни». Тому обіцяну тисячу чекаю. Я пенсіонерка, і пенсія у мене мінімальна, тому тисяча гривень – це велика сума. Але обмеження, як використовувати ці гроші, мені не подобаються. Я би їх краще витратила на продукти та ліки. Бо в театр не піду, та й їхати мені нікуди не треба.

Олексій, інвалід війни:

– Я не вакцинований, бо в мене кілька серйозних захворювань. Був інфаркт, стенти стоять, і з онкологією проблеми. Мій лікар сказав, що проконсультується і скаже, чи можна мені вакцинуватися, чи ні. Тому ця тисяча гривень для мене не мотивація. Бо питання стоїть саме у здоров’ї, а не у грошах.

Світлана Борисівна, пенсіонерка:

– Я і за дві, і за три тисячі не вакцинувалась би. Хоча пенсія в мене маленька і це хороші гроші. У мене купа різних захворювань, і я не знаю, як вакцина може позначитися на здоров’ї. Цю тисячу, може, і витратила б на те, аби поїхати кудись, але зараз кругом цей коронавірус, і я не хочу його підчепити. Через це й ходити так само кудись не хочеться.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#коронавірус #вакцинація #Зеленський #гроші #грошова допомога
Оголошення
live comments feed...