• Главная
  • В області надзвичайна ситуація: як вона вплине на простих жителів Чернігівщини
13:11, 23 ноября

В області надзвичайна ситуація: як вона вплине на простих жителів Чернігівщини

В області надзвичайна ситуація: як вона вплине на простих жителів Чернігівщини

На території Чернігівської області 18 листопада було введено соціальну надзвичайну ситуацію місцевого рівня. Її введення спричинило ускладнення оперативної обстановки на українсько-білоруській ділянці кордону.

Рішення ухвалили під час засідання експертної комісії ДСНС України з визначення рівнів та класів надзвичайних ситуацій.

Аби пояснити нашим читачам, який вплив матиме на їхнє життя введення вищезгаданої надзвичайної ситуації, ми звернулись за коментарем до начальника Управління організації  цивільного захисту, інформації та зв’язку в області Володимира Селюченка.

ЧИТАЙТЕ ЩЕ:Перші нелегали з Білорусі намагалися в’їхати у Чернігівську область

За його словами, чернігівці та інші жителі області ніяк на собі не відчують введення надзвичайною ситуації, адже вона не передбачає будь-яких обмежень для громадян.

"Цей документ був ухвалений скоріше для органів місцевого самоврядування. Наприклад, за надзвичайної ситуації місцевого рівня в області у разі необхідності тепер можуть використовувати кошти резервного фонду та матеріальні резерви регіонального чи місцевого рівня. Все це може використовуватись для запобігання будь-яких негативних наслідків цієї кризи на кордоні з Республікою Білорусь", - говорить пан Селюченко.

Також він додав, що варто розрізняти поняття "надзвичайна ситуація" та "надзвичайний стан". Адже лише за умови введення надзвичайного стану на території прикордонних з Білоруссю областей, можна оголошувати ті чи інші обмеження для громадян. Надзвичайна ситуація ж не вводить для жителей області жодних обмежень.

Нагадаємо, ситуація на кордоні Польщі та Білорусі особливо загострилась 8 листопада, коли до кордону з Польщею з боку Білорусі підійшли кілька тисяч мігрантів. З того часу вони намагаються силою прорвати кордон у напрямку Польщі.

Ситуація на білорусько-польському кордоні знову загострилась удень 16 листопада. За повідомленнями польської сторони, мігранти застосували проти прикордонників світлошумові гранати та жбурляли у них каміння. Після того, як правоохоронці Польщі відбили атаку, частина мігрантів вирішила повернутися до раніше залишеного табору.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#міграційна криза #Білорусь #надзвичайна ситуація #надзвичайний стан #обмеження #Чернігівщина
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...