• Главная
  • Пам’ятник жертвам Голодомору у Чернігові планують встановити наступного року. Де він буде?
08:51, 24 ноября

Пам’ятник жертвам Голодомору у Чернігові планують встановити наступного року. Де він буде?

Пам’ятник жертвам Голодомору у Чернігові планують встановити наступного року. Де він буде?

На нараді у мерії 23 листопада міський голова Чернігова Владислав Атрошенко звернув увагу на те, що до затвердження міського бюджету на 2022 рік до нього варто внести певні зміни.

Відредагувати документ, на думку мера, варто для того, аби перерозподілити кошти, зарезервовані на управління ЖКГ:

– Подивіться уважно. Є питання фінансування реконструкції скверу біля Чорної могили. Є пріоритетність у цьому питанні. Варто перерозподілити кошти…

Також Владислав Атрошенко доручив у рамках призначених коштів знайти можливість виділити необхідну суму на встановлення пам’ятника жертвам Голодомору.

– Наступного року буде 90-та річниця Голодомору і було би правильно розмістити акуратний невеличкий монумент, – сказав міський голова.

Щодо місця його встановлення, то у пріоритеті – територія біля Катерининської церкви. Наразі усі церемонії, присвячені пам’яті жертв Голодомору у Чернігові традиційно відбуваються біля П’ятницької церкви, проте, на думку мера логічніше буде обрати інше місце.

– Більш правильно розмістити його біля Катерининської церкви. В районі пам’ятника борцям за волю України. Це більш логічно. Біля П’ятницької, все-таки, більше сквер, де відпочивають, – зазначив Владислав Атрошенко.

Він доручив управлінню ЖКГ перерозподілити кошти і передбачити гроші на цей пам’ятник. До речі, Чернігів – єдиний обласний центр, де досі немає такого пам’ятника.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#пам'ятник #Голодомор #Атрошенко
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...