• Головна
  • З готелем не вийшло – хай буде ресторан. У Чернігові не знають, що робити з Палацом урочистих подій
09:50, 25 листопада 2021 р.

З готелем не вийшло – хай буде ресторан. У Чернігові не знають, що робити з Палацом урочистих подій

З готелем не вийшло – хай буде ресторан. У Чернігові не знають, що робити з Палацом урочистих подій

У Чернігові знову повернулися до питання ефективного використання будівлі РАЦСу, яка вже давно потребує капітального ремонту.

Нагадаємо, влітку міський голова Чернігова Владислав Атрошенко запропонував розглянути можливість перенесення послуг, які надає РАЦС до інших приміщень.

Це міське приміщення, яке орендує Міністерство юстиції. І саме від міністерства надійшла пропозиція перерозподілити деякі функції установи. Зокрема, перенести до інших будівель послуги з реєстрації народжень, смертей тощо.

Що стосується урочистих церемоній реєстрації шлюбів, то їх можна було би перенести, наприклад, до міського Палацу культури. При цьому звільнене приміщення РАЦСу можна було би у майбутньому використовувати більш раціонально з іншою метою.

Тоді виникла ідея облаштування тут готелю, проте доручення секретареві міської ради Олександру Ломаку щодо перемовин з потенційними інвесторами – операторами готельного бізнесу – не призвело до зацікавленості з боку готельєрів, тож ідея так і не була реалізована.

Тепер Владислав Атрошенко повернувся до питання і запропонував розглянути інші варіант переобладнання будівлі під потреби міста.

Ремонт будівлі місто самостійно не зможе провести – для цього потрібні кошти, яких немає і у Міністерства юстиції.

– Я пропоную інший механізм вирішення проблеми. Давайте ще раз зв’яжемося з начальницею територіального управління юстиції в Сумах, піднімемо це питання і ще раз уточнимо чи вона підтверджує готовність переселити усе що стосується Мін’юсту в інше приміщення?

Якщо можемо відселити, то мені здається – бізнесу це було би цікаво організувати там простір і проводити якісь події: семінари, наради. У нас в місті немає нормального залу щоб проводити такі заходи з відповідним відео та аудіообладаннням. Так ми врятуємо будівлю і підвищимо конкурентність міста.

Також у будівлі можна створити якусь ресторацію. Там прекрасний паркувальний майданчик. І можна запустити туди ресторанний бізнес…

Напрямок реальний, мені здається. Там не буде надвисоких прибуктів, але мінімальна бізнесова основа там проглядається. А якщо цього не зробимо – втратимо приміщення, – резюмував міський голова.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#РАЦС #Палац урочистих подій #ремонт #готель #ресторан #конференц-зал #Атрошенко
Оголошення
live comments feed...