• Біатлоністка з Чернігова – срібна призерка змагань у Норвегії
09:54, 2 грудня 2021 р.

Біатлоністка з Чернігова – срібна призерка змагань у Норвегії

У містечку Шушен (Норвегія) відбулася перша гонка другого етапу Кубка IBU – другого за рівнем турніру світового біатлону після Кубку світу.

Напередодні пройшли змагання із суперспринту – гонки на 4,5 кілометри з чотирма вогневими рубежами.

Спершу спортсменки виступали у кваліфікації, за підсумками якої до фіналу потрапляли 30 найшвидших учасниць. Чернігівка Ірина Петренко (Варвинець) показала 17-й результат.

У фіналі вона стала лідером нашої збірної. Після першої стрільби чернігівська біатлоністка була за межами топ-10, але далі нарощувала темпи і після кожного короткого кола піднімалася вгору. Не завадив боротися за золото навіть промах на третій стрільбі.

Після чистої четвертої стрільби Ірина Петренко вже була у топ-3, а на фініші ледве не стала переможницею – програла італійській суперниці ледве помітні 0,8 секунди і стала срібною призеркою.

Нагадаємо, Ірина Петренко була у головній команді на першому етапі Кубку світу, проте через проблеми зі здоров’ям не змогла виступити у індивідуальній гонці. Для відновлення форми тренери відрядили її до другої збірної. Сподіваємося, на наступний етап Кубку світу чернігівка повернеться до першої збірної і буде боротися за місце у олімпійській збірній.