• Головна
  • Пробне ЗНО 2022. Як на нього записатися у Чернігові та скільки це коштує
09:27, 5 січня 2022 р.

Пробне ЗНО 2022. Як на нього записатися у Чернігові та скільки це коштує

Пробне ЗНО 2022. Як на нього записатися у Чернігові та скільки це коштує

Від середи, 5 січня, в Україні розпочинається кампанія реєстрації на проходження пробного ЗНО у 2022 році. Насамперед воно потрібне для того, щоби знизити рівень тривоги щодо основної сесії – так би мовити, пройти «репетицію».

Навіщо потрібне пробне ЗНО

У Центрі оцінювання якості освіти зазначають, що такий досвід допоможе ознайомитися з організаційними умовами проведення тестування (з порядком доступу до пункту тестування і робочого місця, особливостями роботи із бланками відповідей тощо), структурою та змістом тестових зошитів.

Також це дозволить молодим людям з’ясувати рівень своїх навчальних досягнень і, як наслідок, уникнути зайвого хвилювання та зосередитися під час основної сесії саме на виконанні тестових завдань.

Крім того учасники пробного ЗНО зможуть психологічно налаштуватись на проходження тестування та навчитись ефективно розподіляти час, зосереджуючись на виконанні завдань.

При цьому результати пробного ЗНО не будуть враховуватися під час вступної кампанії. Пробне ЗНО необов’язкове і лише знайомить з процедурою оцінювання.

Як зареєструватися на пробне ЗНО у Чернігові

Реєстрація для участі у пробному ЗНО-2022 триватиме від 5 до 22 січня 2022 року. Тож не відкладайте на потім – часу не надто багато.

Зареєструватися можна на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти. У випадку чернігівців – на сайті Київського регіонального центру, якому підпорядкована Чернігівська область.

Для реєстрації необхідно заповнити реєстраційну картку учасника пробного ЗНО на сайті. Після цього вам буде надано логін і PIN-код для входу на інформаційну сторінку учасника пробного ЗНО.

Також не пізніше 25 січня необхідно оплатити обрані тестування через систему онлайн-оплат на сайті регіонального центру або в банку. Реєстрація для проходження тестування відбудеться лише після успішної оплати.

Не пізніше 10 березня на персональну сторінку учасники отримають запрошення-перепустку, де будуть зазначені адреси пунктів проведення кожного з вибраних вами тестувань.

Скільки потрібно платити і чому пробне ЗНО платне?

Вартість залежить від конкретної області та від кількості обраних для проходження тестування предметів.

Найнижча в Україні ціна – 213 гривень. Зокрема, така вартість пробного ЗНО з одного предмета у Харківському регіональному центрі оцінювання якості освіти (Харківська, Полтавська, Сумська область).

Існують також інші розцінки: 270 грн, 282 грн, 285 грн, 300 грн і найвище – 309 грн. Неприємна новина для чернігівців: найбільший тариф саме у Київському регіональному центрі ОЯО.

Відповідно, у разі обрання двох предметів на пробне тестування, сума складе 618 гривень.

Оплата за пробне ЗНО – це лише компенсація учасником вартості витрат – тестові матеріали, робота фахівців, створення спеціальних сервісів реєстрації, оброблення результатів тощо. Прибутку тут не має.

Ціна різна, оскільки і витрати різні та залежать насамперед віл вартості друку тестових зошитів та доставки їх на місця проведення пробного ЗНО.

Як буде проходити пробне ЗНО

Передбачено лише два дні для проходження пробного оцінювання. У кожен з днів учасник може взяти участь лише в одному тестуванні. Тобто можна спробувати власні сили щонайбільше з двох предметів.

Пробне ЗНО з української мови та української мови і літератури відбудеться у суботу, 19 березня.

Пробне ЗНО з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії та іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької) – 26 березня (субота).

Результати пробного ЗНО-2022 обіцяють надати учасником 25 березня та 1 квітня відповідно. Але для цього після складання тестів учасники повинні будуть перенести свої відповіді, надані під час виконання завдань з бланків відповідей, до спеціального сервісу. У інших випадках доведеться рахувати самостійно – відповіді будуть доступні на сайті УЦОЯО.

Також після проходження пробного тестування з обраних предметів в пунктах тестувань учасники також зможуть ознайомитись з матеріалами інших тестувань, які міститимуться на особистій інформаційній сторінці учасника пробного ЗНО.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ЗНО #тестування #пробне ЗНО #реєстрація
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...