• Головна
  • Чернігівській Десні загрожує штраф і навіть зникнення з професійного футболу
15:38, 9 січня 2022 р.

Чернігівській Десні загрожує штраф і навіть зникнення з професійного футболу

Чернігівській Десні загрожує штраф і навіть зникнення з професійного футболу

Неприємне майбутнє пророкують чернігівській Десні футбольні функціонери та спортивні юристи. Найкращий варіант – фінансове стягнення. Найгірший – припинення існування клубу.

Гроші для Діми

Міжнародна федерація футболу ухвалила рішення щодо ситуації з трудовими відносинами між ФК Десна та румунським захисником Костянтином Дімою, який перебував у Чернігові пів року і зіграв лише 1 хвилину в УПЛ у 2021 році.

За інформацією видання Meta-ratings, Палата з вирішення суперечок ФІФА зобов’язала чернігівський клуб виплатити 407 600 доларів США своєму колишньому футболісту, який улітку розірвав угоду і залишив команду у статусі вільного агента через невиплату заборгованості із зарплати.

Так само юристи достроково розірвали угоду Десни з Владиславом Калитвинцевим, який, за даними ЗМІ, вже уклав нову угоду з ФК Олександрія.

Найгірший сценарій

Спортивний юрист, керівник ISKOR Sport Lawyers Agency Ілля Скоропашкін в коментарі для Meta-ratings розповів про санкції, які можуть бути застосовані до Десни через невиплату боргів.

– Умови контракту мають дотримуватися. Це один із основоположних принципів ФІФА. Незалежно від того, чи задіяв футбольний клуб гравця для участі в офіційних матчах чи ні, дотримуватися умов контракту зобов’язані обидві сторони. Футболіст зобов’язаний тренуватися та не порушувати спортивний режим, а клуб – своєчасно та в повному обсязі виплачувати йому заробітну плату.

Якщо клуб затримує виплати, гравець має право достроково розірвати контракт і вимагати компенсацію, яка зазвичай розраховується виходячи з суми контракту, що залишилася. Це є стандартна практика органів футбольного правосуддя ФІФА.

У разі невиконання клубом рішення, прийнятого органами ФІФА, щодо виплати гравцеві компенсації у встановлений термін, слідує автоматична санкція у вигляді заборони на реєстрацію нових гравців на національному та міжнародному рівнях до моменту повної виплати.

Якщо протягом трьох наступних заявних періодів клуб (півтора роки. – Прим. ред.) не виплатив присуджену суму в повному обсязі і немає угоди з гравцем про відстрочку виплати, дисциплінарні органи ФІФА застосовуватимуть жорсткіші санкції у вигляді примусового пониження клубу в класі або позбавлення професійного статусу, – зазначив Ілля Скоропашкін.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#футбол #Десна #борги #Діма #Скоропашкін #юрист #ФІФА
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...