• Головна
  • Атрошенко: Нам невідомі подальші дії Росії… Приїдуть танки чи об’їдуть місто? Я навіть гіпотетично прорахувати не можу
09:46, 18 січня 2022 р.

Атрошенко: Нам невідомі подальші дії Росії… Приїдуть танки чи об’їдуть місто? Я навіть гіпотетично прорахувати не можу

Атрошенко: Нам невідомі подальші дії Росії… Приїдуть танки чи об’їдуть місто? Я навіть гіпотетично прорахувати не можу

Міський голова Чернігова Владислав Атрошенко доручив усім керівникам структурних підрозділів та комунальних підприємств Чернігівської міської ради детально вивчити закон України «Про основи національного спротиву».

Атрошенко особливу увагу звернув на те, що керівники підрозділів та КП мають чітко визначити для себе усі повноваження, які виписані в цьому законі щодо обов’язків, що покладаються на органи місцевого самоврядування, визначити відповідальних за кожен напрямок.

– Ситуація на кордоні, як ми бачимо з різних джерел, залишається напружено. Росія не відводить війська. Нам невідомі подальші дії РФ. Але в будь-якому разі ми маємо виконати усе, що прописано в законі, – зазначив міський голова. – Час іде, перемовини відбулися. Але жодних внятних заходів з боку наших західних партнерів щодо реального захисту… Чітко всі заявили, що на нашій території ніхто воювати не буде. Тож усе що залежить від нас – маємо зробити. Ні на кого не треба сподіватися. Виконувати діюче законодавство і бути готовими.

Також Владислав Атрошенко висловив власну думку щодо того, яким може бути подальший розвиток подій із зовнішньою загрозою з боку РФ.

– Моє розуміння було таким, що концентрація військ РФ на українському кордоні пов’язана з нагнітанням ситуації, щоб перед тим, як сісти за стіл переговорів, пограти мускулами… Але час іде, нічого не змінюється, І більш актуальними для мене стають прогнози військових експертів щодо мерзлого чи не мерзлого ґрунту, підтягування військових деталей до місць вірогідних напрямків наступу…

Реально у голові в мене не вкладається: як це інша країна... Хто тут що забувся? Танки будуть їхати куди?. Приїдуть чи об’їдуть місто? Чи це буде точечне знищення об’єктів інфраструктури для створення хаосу? Я для себе навіть гіпотетично прорахувати не можу. Але вірогідність цих речей досить серйозна і до неї треба готуватися, – зазначив міський голова Чернігова.

Владислав Атрошенко також додав, що Україна прийшла до такої ситуації через неадекватність і неготовність діючої влади.

– Є зовнішні речі, але є і достатньо серйозні внутрішні причини… Ми дожилися до того, що цивілізований і нецивілізований світ не хоче сідати за стіл переговорів з Україною. Ми живемо в паралельній реальності останні два роки. Це помилка людей, яка, зараз це вже зрозуміло, буде дорого дуже коштувати Україні та українцям, – резюмував мер.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Атрошенко #РФ #наступ #війська #кордон
Оголошення
live comments feed...