• Головна
  • Штрафи за порушення правил дорожнього руху. Чернігівські водії – у трійці лідерів
13:35, 18 січня 2022 р.

Штрафи за порушення правил дорожнього руху. Чернігівські водії – у трійці лідерів

Згідно зі статистикою за 2021 рік, найактивнішими порушниками в Україні виявилися власники автомобілів Volkswagen – 471 915 порушень. А от найбільшу кількість штрафів отримують водії Volvo (39,6% власників цієї марки отримали хоча б одну постанову).

Про це йдеться у повідомленні сервісу «Штрафи UA».

А от найчастіше патрульна поліція виписувала штрафи водіям автомобілів Porsche, Tesla, Dacia.

Штрафи за порушення правил дорожнього руху. Чернігівські водії – у трійці лідерів, фото-1

Найбільшу кількість штрафів за рік отримали кияни – 526 455 постанов. Вони ж і виявилися найвідповідальнішими платниками штрафів – 89,9%. Другими є Львів – 86,7%. Замикає трійку лідерів Чернігів – 85,9%.

Штрафи за порушення правил дорожнього руху. Чернігівські водії – у трійці лідерів, фото-2

Найвідповідальніші водії з найменшою середньою кількістю штрафів на одну камеру живуть у Луцьку.

А от найбільшу кількість постанов на 1 машину за рік отримали власники автомобілів DAF XF – 212 штрафів на суму 67 320 грн, у водіїв RANGE ROVER – 175 штрафів на суму 72 420 грн, у водіїв LEXUS – 134 штрафи на суму 57 970 грн.

Штрафи за порушення правил дорожнього руху. Чернігівські водії – у трійці лідерів, фото-3

Довідка

Штрафи UA - національний сервіс перевірки штрафів для водіїв України, який допомагає контролювати процес перевірки та сплати штрафів за порушення правил дорожнього руху. За допомогою сервісу в 2021 році було сплачено штрафів на суму понад 120 млн грн. На сьогодні його скачали понад 2,1 млн користувачів.

В додатку на сьогодні найбільша кількість штрафів в Україні, що реєструються камерами автофіксації, виписуються патрульними або інспекторами з паркування. Чого немає у інших сервісах.

Також лише у ньому є повідомлення про погашення — яке значить, що ваш штраф вчасно та коректно надійшов по вірних реквізитах та був об'єднаний в реєстрі порушень з відповідною постановою. Виключає можливість виникнення подвійної оплати.

*  *  *

Приєднуйтесь у Viber та Telegram до спільноти "Чернігівський Фонтан", де тільки найактульніші новини та історії нашого міста.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#штрафи #порушення ПДР #статистика #Штрафи UA #автомобілісти #камери #автофіксація
Оголошення
live comments feed...