• Головна
  • Найкращі фотографії Придесення. Хто переміг у конкурсі «Вікі любить пам’ятки»
16:15, 20 січня 2022 р.

Найкращі фотографії Придесення. Хто переміг у конкурсі «Вікі любить пам’ятки»

Найкращі фотографії Придесення. Хто переміг у конкурсі «Вікі любить пам’ятки»

Традиційний конкурс фотографії «Вікі любить пам’ятки» вийшов на фінішну пряму. Зараз організатори оприлюднюють переможців у кожному регіоні та сформують список фіналістів і переможців.

Утім, деякі переможці вже відомі. Зокрема – у спеціальній номінації Пам’ятки Подесення». Вона у 2021 році була запроваджена вперше. Мета – привернуту уваги культурного багатства регіону.

Претендувати на перемогу в цій номінації могли автори фотографій, зроблених в містах та селах, розташованих в межах долин Десни та її приток на території Сумської, Чернігівської та Київської областей

Усього у спецномінації взяли участь 19 учасників, які завантажили 387 світлин. На них зображені 234 пам’ятки.

Насамперед журі відзначило серію світлин Спасо-Преображенського монастиря у Новгород-Сіверському. 

Максим Зубов, автор фото цих фото розповів, чому вирішив взяти участь у конкурсі та у спеціальній номінації: 

«Бажання ділитися гарними куточками нашої країни, а також звернути увагу на той стан, у якому перебувають наші пам’ятки архітектури, незалежно від регіону. Якщо вже казати про Подесення, то це Сіверщина, яка є моєю малою Батьківщиною. Тому не міг бути осторонь такої чудової нагоди показати прекрасні місця Сіверщини».

Найбільше об’єктів із Подесення завантажив Андрій Сніжок (182), для нього цей регіон теж є рідним краєм. Друге і третє місце поділили Дмитро Ярмоленко та Вероніка Шапарна (по 19 об’єктів).

Катерина Качур, співкураторка проєкту «Пам’ятки Подесення», прокоментувала результати, зазначивши, що організатори розраховували на активнішу участь у цьому проєкті:

«Хотілося б мати більше фото та відео із регіону. Можливо нам вдасться провести таку ж спецномінацію наступного року, і тоді люди звідти,чи люди, які цікавляться регіоном, зможуть підготуватися краще».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#конкурс #Вікі любить пам'ятки #фотографія #Подесення #Максим Зубов
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...