• Главная
  • Сирен не буде, але вмикайте радіо. Завтра у Чернігові перевірятимуть системи оповіщення
11:15, 24 января

Сирен не буде, але вмикайте радіо. Завтра у Чернігові перевірятимуть системи оповіщення

Сирен не буде, але вмикайте радіо. Завтра у Чернігові перевірятимуть системи оповіщення

У Чернігівській області 25 січня відбудеться комплексна перевірка системи оповіщення. Про це попередили у департаменті з питань цивільного захисту та оборонної роботи Чернігівської облдержадміністрації.

Фахівці проведуть комплексну технічну перевірку територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення Чернігівської області з передачею всіх команд та учбових повідомлень цивільного захисту до керівного складу районів та міст обласного значення.

Буде проведена перевірка працездатності ліній управління та пристроїв для запуску електросирен в місті Чернігові та районних центрах області. Але самі електросирени запускати не будуть.

Натомість з автоматизованого робочого місця відповідального чергового Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи  перевірять за мобільними телефонами групи абонентів ОДА,  підприємств Чернігова, силових структур та керівного складу районів і міст обласного значення.

О 13:32 хвилини для оповіщення населення Чернігова і прилеглих до міста населених пунктів будуть передавати учбове повідомлення за допомогою радіостанції «Наше Радіо» на частоті 104.3 МГц.

О 14:00 будуть передавати учбове повідомлення для мешканців Чернігова по проводовому радіо.

О 14:05 на першому каналі Українського радіо для населення Чернігівської області будуть передавати учбове повідомлення за допомогою FM-передавачів в Чернігові, Бахмачі, Прилуках, Новгород-Сіверському, Сосниці та Холмах.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#цивільний захист #системи оповіщення #радіо #електросирени
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...