• Главная
  • Сотні кубометрів снігу в Чернігові. Куди його вивозять
14:52, 25 января

Сотні кубометрів снігу в Чернігові. Куди його вивозять

Сотні кубометрів снігу в Чернігові. Куди його вивозять

Комунальне підприємство АТП-2528 разом з іншими суб’єктами господарювання можуть за потреби вивести на вулиці близько 100 одиниць техніки для розчищення вулиць від снігу.

Як зазначив у коментарі для телеканалу «Новий Чернігів» директор КП «АТП-2528» Руслан Волок, найбільша увага під час снігопадів приділяється магістральним вулицям, де ходить найбільше автотранспорту.

Загалом від снігу у Чернігові очищають 120 вулиць центральної частини міста (це більше, ніж 1,5 млн квадратних метрів) і ще 420 вулиць приватного сектору, проїзд якими розчищається після центральних магістралей.

У разі великих снігопадів для приватного сектору підприємство планує залучати й найману техніку. При значних снігопадах на вулиці можуть вийти 55 одиниць техніки КП «АТП-2528»: трактори, МАЗи та ін. Якщо рахувати техніку інших комунальних підприємств (ЖЕКів, КП «Зеленбуд») – то разом вийде до 100 одиниць.

Крім техніки, на вулицях міста працюють 45 прибиральників, які очищають 197 зупинок громадського транспорту. Деякі ділянки прибираються механічно, тобто за допомогою трактора, але близько половини – вручну. На зупинках завжди є запас піщано-сольової суміші. 

Підприємство обслуговує й майже 380 тис квадратних метрів тротуарів. Основна проблема – в центральній частині міста зроблено дуже багато прибудов, наприклад біля кафе, які виступають на тротуар, і через які трактор не може вільно проїхати, щоб прибрати сніг.

Натомість Руслан Волок подякував власникам автотранспорту, які дослухаються й не залишають свої авто запаркованими у місцях, де потрібно проїхати спецтехніці. Евакуатор, який підприємство вже має для таких потреб, ще не застосовували.

Сніг, якого вже зібрали близько 600 кубів, вивозиться до мікрорайону «Хімволокно», розповів чиновник.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#АТП-2528 #Руслан Волок #сніг #прибирання снігу
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...