• Головна
  • У конфлікті Зеленського з Атрошенком президента підтримують лише 8% чернігівців, мера Чернігова – 57%, – група «Рейтинг»
13:56, 26 січня 2022 р.

У конфлікті Зеленського з Атрошенком президента підтримують лише 8% чернігівців, мера Чернігова – 57%, – група «Рейтинг»

У конфлікті Зеленського з Атрошенком президента підтримують лише 8% чернігівців, мера Чернігова – 57%, – група «Рейтинг»

94% жителів Чернігова вважають, що за час роботи мера Атрошенка ситуація у місті покращилася, серед місцевих політиків люди найбільше довіряють Владиславу Атрошенко та Олександру Ломако, а обшуки в управліннях міської ради та комунальних підприємствах вважають політичним тиском на місцеве самоврядування. Про це свідчать свіжі данні опитування Соціологічної групи «Рейтинг».

Так, лише 20% опитаних вважають, що справи у країні йдуть у правильному напрямку, 71% – протилежної думки. Щодо міста – 80% вважають, що справи у ньому рухаються у правильному напрямку, лише 13% – навпаки.

Абсолютна більшість чернігівців (94%) вважають, що за час перебування Владислава Атрошенка на посаді міського голови ситуація у місті покращилася. Протилежної думки – лише 2% опитаних.

Діяльністю мера Чернігова Владислав Атрошенка задоволені майже 80%, не задоволені – 11%.

Серед місцевих політиків опитані найкраще ставляться до Владислава Атрошенка (88% – позитивно, 11% – негативно). До Олександра Ломако позитивно ставляться 50%, негативно – 14%.До В’ячеслава Чауса позитивно ставляться 24%, негативно – 17%, не знають його – 44%.

У конфлікті Зеленського з Атрошенком президента підтримують лише 8% чернігівців, мера Чернігова – 57%, – група «Рейтинг», фото-1

Якби вибори міського голови відбулися найближчої неділі, то Владислав Атрошенко покращив би свій результат, в порівнянні з виборами 2020 року, а його партія «Рідний дім» мала б не 26 з 42 депутатів, як зараз, а 30. Щодо інших партій, то в міськраду не проходить «Наш край» (зараз вони мають 4 депутати).

У конфлікті Зеленського з Атрошенком президента підтримують лише 8% чернігівців, мера Чернігова – 57%, – група «Рейтинг», фото-2

67% чернігівців чули про обшуки правоохоронців у підрозділах міської ради та комунальних підприємствах.

У конфлікті Зеленського з Атрошенком президента підтримують лише 8% чернігівців, мера Чернігова – 57%, – група «Рейтинг», фото-3

При цьому, майже 80% зазначили, що їхнє ставлення до мера Владислава Атрошенка не змінилося після згаданих дій правоохоронних органів. 4% опитані сказали, що їхнє ставлення до мера міста навпаки, покращилося.

У конфлікті Зеленського з Атрошенком президента підтримують лише 8% чернігівців, мера Чернігова – 57%, – група «Рейтинг», фото-4

55% відповіли, що вважають такі дії правоохоронців тиском на місцеву владу, а 32% - боротьбою з корупцією.

Серед тих чернігівців, які вважають, що між Володимиром Зеленським та мером міста Владиславом Атрошенком існує конфлікт на стороні президента – лише 8%, а 57% підтримують мера міста.

Раніше Владислав Атрошенко заявив на прес-конференції, що Офіс президента тисне на нього через правоохоронні органи, щоб він відмовився від співпраці з «УДАРом Віталія Кличка» та не висував спільного з «УДАРом» кандидата на проміжних виборах у 206 окрузі, які мають відбутися у березні 2022 року.

Опитування проводилося 23-24 січня 2022 року. Аудиторія – мешканці Чернігова від 18 років і старші. Опитано 1000 респондентів. Помилка репрезентативності дослідження – не більше 3,1%.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...