• Головна
  • Вакцинація від коронавірусу в Чернігові: краще, ніж в Україні, але мало
11:47, 1 лютого 2022 р.

Вакцинація від коронавірусу в Чернігові: краще, ніж в Україні, але мало

Вакцинація від коронавірусу в Чернігові: краще, ніж в Україні, але мало

Вже майже два місяці керівник Чернігівської міської лікарні №2 Владислав Кухар нарікає на низький попит на щеплення від COVID-19 серед чернігівців.

На ранковій нараді у мерії, сьогодні, 1 лютого, Владислав Кухар наголосив на тому, що у Чернігові – низькі темпи вакцинації населення від коронавірусу.

Разом з тим, є і два більш-менш позитивні моменти, додав він. По-перше, нарешті у Чернігові досягли показника у 50 % населення, яке отримало першу дозу вакцини – 117 тисяч 492 людини станом на 1 лютого.

При цьому повний курс вакцинації (дві дози) пройшли 109 тисяч 242 мешканця міста. Це – 46,5 % від загальної кількості дорослого населення.

Ще 2663 жителя Чернігова отримали і третю (бустерну) дозу вакцини, а серед дітей 542 випадки одного щеплення і вже 338 – двома дозами.

– Але підкреслю ще раз: темпи вакцинації останнім часом дуже низькі. Тому, користуючись можливістю, нагадую, що вакцинація – єдиний дієвий на сьогодні метод уникнути важкого перебігу хвороби, – сказав Владислав Кухар.

– Ми закликаємо чернігівців, які досі не отримали вакцину, переглянути свою позицію, прийти та отримати щеплення, щоб запобігти важкому перебігу і летальним наслідкам.

Другий приємний момент – вищі показники вакцинації у Чернігові, ніж у середньому в Україні. Зокрема, сьогодні в Україні – 35,47 % населення пройшло повний курс вакцинації. У Чернігівській області цей показник становить 39,4 %. У Чернігові, нагадаємо – 46,5 %.

Нагадаємо, у Чернігові отримати щеплення від коронавірусу можна у кабінетах вакцинації при міських поліклініках (вони працюють за графіком медичних установ) та у вдох Центрах вакцинації - в ТЦ Голлівуд і ЦУМ. 

Графік їхньої роботи: у будні з 10:00 до 18.00, у вихідні з 10:00 до 16:00. З собою треба мати паспорт, ідентифікаційний код та мобільний телефон. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#вакцинація #коронавірус #статистика #графік #центри вакцинації #Владислав Кухар
Оголошення
live comments feed...