• Головна
  • На Чернігівщині триває приписка до призовних дільниць: для чого це потрібно
16:38, 1 лютого 2022 р.

На Чернігівщині триває приписка до призовних дільниць: для чого це потрібно

На Чернігівщині триває приписка до призовних дільниць: для чого це потрібно

До кінця березня юнаки, яким цьогоріч виповнюється 17, мають стати на військовий облік для проходження в подальшому строкової служби, повідомляє телеканал «Дитинець».

Це обов‘язковий щорічний захід для міських та районних територіальних центрів по всіх областях, визначений законом України «Про військовий обов‘язок і військову службу».

У 2022 році приписатися до своєї призовної дільниці на Чернігівщині мають майже 4 тисячі хлопців 2005 року народження. Про це повідомив на брифінгу військовий комісар Олег Гончарук.

– Юнаки прибувають до територіальних центрів згідно повісток, в яких зазначено дату та час прибуття. Приписка юнаків проводиться за місцем їхнього постійного проживання. Юнаки, які навчаються не за місцем своєї реєстрації, а наприклад в інших містах – в Ніжині, в Чернігові, можуть проходити приписку безпосередньо за місцем навчання у відповідних районних територіальних центрах або міському територіальному центрі.

У кожному територіальному центрі або відділах, що їм підпорядковані, на період січня-березня створюються відповідні комісії. Основні завдання яких – визначити ступінь придатності юнаків до подальшої служби, їхні морально-ділові якості, сімейний стан і стан здоров‘я, кількість тих, хто може бути призваний, а також побажання щодо майбутньої строкової служби.

На Чернігівщині триває приписка до призовних дільниць: для чого це потрібно, фото-1

Після чого їм видається документ про приписку до призовної дільниці.

– Це перший військово-обліковий документ кожного юнака, в якому зазначено його ПІБ, дата народження і відмітка про взяття на військовий облік. Додатково в кожному посвідченні про приписку зазначені обов‘язки призовника. Без цього посвідчення про приписку юнаки не зможуть влаштуватися на роботу, тому що це є одним із основних документів для працевлаштування і вступу в інші навчальні заклади нашої держави.

Також у військкоматі наголосили, що призову підлягають лише молоді люди від 18 до 27 років. А тому до досягнення повноліття ці хлопці продовжуватимуть своє навчання чи роботу.

*  *  *

Приєднуйтесь у Viber та Telegram до спільноти "Чернігівський Фонтан", де тільки найактульніші новини та історії нашого міста.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#припска до призовної дільниці #строковики #військкомат #Олег Гончарук
Оголошення
live comments feed...